Kõik uudised

Viru Ilusfäär – mugavaim ilu-, tervise- ja heaolukeskus linna südames

9.02.2023

Viru Keskuse IV korrusel asuvast Ilusfäärist leiad kõik, mida vajad, et olla heas vormis, terve, kaunis ja atraktiivne ning saavutamaks enesekindlust ja tasakaalu. Ja seda kõike mugavalt just sulle sobival ajal. Terve korrus tervele kehale. Esteetikateenuste valikus on teenused nii naistele kui meestele, tervishoiu teenused aga kogu perele.

Ilusfääri on äärmiselt mugav tulla ja lihtne leida, võtab ta ju enda alla terve keskuse IV korruse. Mugavad juurdepääsud on nii jalakäijatele (Viru Keskuse all asub Tallinna keskne bussiterminal), kust saab mugavalt liftiga otse Ilusfääri, aga ka autoga sõitjatele – sõidad mugavalt südalinna soodsaimasse parkimismajja neljandale korrusele, pargid auto ukse ette ja astudki sisse.

Viru Keskuse Ilusfäär on avatud igapäevaselt keskuse tavapärastel lahtiolekuaegadel, eriinfo on leitav üürniku infokirje juurest, kus saab ka mugavalt endale protseduuri broneerida.

Confido Esteetikakliinik 

Confido Esteetikakliinik pakub laia valikut protseduure, mis aitavad säilitada keha ilu, noorusliku naha ning vabaneda soovimatutest puudustest. Confido Esteetikakliinikus kliinikus töötavad pikaajalise kogemusega professionaalsed  laserravi ja esteetilise meditsiini arstid, dermatoloogid ja kosmeetikud.
Esteetikakliinikust leiab klient laia valiku kvaliteetseid iluteenuseid:
– Elektromagnetiline lihaste stimulatsioon
– Lipolüüs ehk mittekirurgiline meetod rasvkoe eemaldamiseks läbi rasvarakkude külmutamise vaakumkeskkonnas
– Lööklaineteraapia ehk ehk mittekirurgiline meetod rasvkoe eemaldamiseks, mis läbi lööklainete stimuleerib kollageeni moodustumist muudab naha elastsemaks
– Keha 360° kaardistamine koos raviplaani koostamisega
– Plasmaliftingut, täitesüste, happekoorimist, botuliinsüste ja palju muid teenuseid.

Confido Esteetikakliiniku kasutusload on L05588, L05601

Confido kiirkliinik

Confido kiirkliinik Viru Keskuses pakub kiiret lahendust teie terviseprobleemidele, aitame erinevate tervisemurede ja halva enesetunde korral ning pakume abi ka kergemate vigastuste puhul. Teid kuulavad ja nõustavad kogenud arstid ja õed, kes annavad abi kohapeal või aitavad leida vastuvõtuaja vajalikule uuringule või eriarstile.

Kiirkliinikus pakume laia valikut teenuseid:

  • Nõustamine ja konsultatsioon
  • Tervisetõendite väljastamine
  • Haavahooldusi ja -protseduure
  • Vereanalüüse ja terviseteste
  • Terviseuuringuid nagu näiteks sünnimärkide uuring, kehakoostise uuring ja südame kardiogramm
  • Koroonaviiruse testimine
  • Vaktsineerimine

Confido Viru Keskuse kliiniku tegevusload on L05590, L05591, L05592

Niine Nahakliinik 

Niine Nahakliiniku missiooniks on tagada melanoomi ja nahavähi varajane avastamine ja kiire asjakohane ravi. Lisaks melanoomi ja nahavähile diagnoosime ja ravime teisi nahahaigusi, allergiaid ning sugulisel teel levivaid haigusi. Kliiniku iluteenuste portfellis on lai valik nii kaasaegsetest mitte- ja väheinvasiivsetest meetoditest (kosmeetiline ravi, fotonoorendus, täitesüstid). Niine Nahakliiniku töötajaskond koosneb meditsiinilise haridusega ekspertidest, kes on Eestis ja Euroopas tunnustatud nahaarstid ning onkoloogid.

Niine kliiniku Viru Keskuse esinduses kontrollitakse sünnimärke, ravitakse lihtsamaid nahahaiguseid, nagu papilloomid ja soolatüükad, ning tehakse esteetilisi iluprotseduure.

Niine Nahkliiniku Viru Keskuse kliiniku tegevusluba on L05730

Nail Spa

Nail Spa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salong. Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.

Ainukese salongina Eestis pakume oma klientidele võimalust tellida maniküüri ja pediküüri samaaegselt.

Make Your ID

MAKE YOUR ID – see pole lihtsalt juuksurisalong, vaid filosoofia ja pidev uute stiilide otsing!
MAKE YOUR ID pakub juuksuriteenuseid aastast 2008 ja brändi loojad, tipp-juuksurid Igor Zaharov ja Denis Kovalenko on töödega tuntust kogunud ka Eestist väljaspool.
Meie juures leiad laia valiku juuksuriteenuseid alates juukselõikusest, värvimisest lõpetades täieliku stiilimuutusega. Pakume nii naiste, meeste kui laste juukselõikusi; värvimist ja triibutamist; juuste ravi ja hooldust; keemilise loki ja sirgendamise võimalust kui ka pidulikumale üritusele minnes soengu valmistamise teenust.

MyFitness

Spordiklubi MyFitness Viru asub linna südames Viru Keskuse 4., 5. ja 6. korrusel. Klubisse sissepääs ja teeninduslett asuvad Viru Keskuse 4. korrusel.

Meie missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise. Pakume oma klientidele võimalust külastada kas jõusaali koos kardiopargi, vabade raskuste ja venitusalaga või hoopis meie mitmekülgset rühmatreeningute valikut. Pakume lisaks ka personaalset nõustamist, personaaltreenereid ja individuaalse treeningkava koostamise võimalust. Meie kogenud ja professionaalsed treenerid aitavad sul saavutada oma eesmärke ning liikuda parema versioonini iseendast.

Padel Company

Padel Company pakub kahte kõrgetasemelist padeliväljakut Viru Keskuse katusel. Lisaks väljakutele leiate katuselt ka baari, kus serveerime süüa ja juua, koos mõnusa puhkealaga. Pakume ideaalset keskkonda, et nautida ilusat ilma ja lõõgastuda pärast aktiivset padelimängu. Reketid on võimalik kohapeal rentida administraatori käest ning lisaks saab need koheselt lisada ka oma väljaku broneeringule. Väljakud on avatud suvisel perioodil.

Reketid on võimalik kohapeal rentida administraatori käest ning lisaks saab need koheselt lisada ka oma väljaku broneeringule. Padelit mängitakse peamiselt alati paarismänguna ning kuna väljakut ümbritsevate seinte kasutamine on peale maapinnaga põrget lubatud, siis muudab see mängu märksa kaasahaaravamaks ja sotsiaalsemaks, kui teised spordialad. Ühel platsil saab viibida maksimaalselt kuni 4 mängijat ning punkte loetakse nagu tennises. Rohkem informatsiooni padeli mängu, reeglite ning broneerimise kohta on leitav padelcompany.ee

Väljakud on avatud E-R 07.00 – 24.00 ja L-P 09.00 – 24.00. Kui keskus on suletud, saab väljakutele läbi Estonia pst sissepääsu.

Kõik uudised