Kontakt

AS Viru Keskus
Viru väljak 4/6, 10111 Tallinn, Eesti
+372 610 1444
info@virukeskus.com

Infopunkt
+372 610 1444
infopunkt@virukeskus.com
Infopunkt asub esimesel korrusel The Body Shop poe vastas.

Gertti Kogermann

Juhatuse liige

+372 610 1402

Gertti.Kogermann@virukeskus.com

Margus Kolumbus

Haldus- ja arendusdirektor

+372 610 1403

Margus.Kolumbus@virukeskus.com

Kristel Sooaru

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

+372 610 1404

Kristel.Sooaru@virukeskus.com

Rene Tamberg

Partner- ja üürisuhete juht

+372 610 1413

Rene.Tamberg@virukeskus.com

Helen Kikkas-Tikerpe

Turunduse projektijuht

+372 610 1410

Helen.Kikkas-Tikerpe@virukeskus.com

Epp Näpp

Büroojuht

+372 610 1400

Epp.Napp@virukeskus.com

Priit Pedanik

Digiposter OÜ, Meediapindade ja ajutiste müügipindade müük

+372 504 3115

info@digiposter.ee