Teenused

Padel Company

Padel Company pakub kahte kõrgetasemelist padeliväljakut Viru Keskuse katusel. Lisaks väljakutele leiate katuselt ka baari, kus serveerime süüa ja juua, koos mõnusa puhkealaga. Pakume ideaalset keskkonda, et nautida ilusat ilma ja lõõgastuda pärast aktiivset padelimängu.
Meil on kaks sissepääsu väljakuteni jõudmiseks. Esimene võimalus on tulla läbi Viru Keskuse neljandale korrusele ja jalutada läbi parkimisplatsi. Teine sissepääs asub Estonia puiesteel asuvast uksest ning seejärel treppidest üles tulles jõuategi väljakuteni.

Reketid on võimalik kohapeal rentida administraatori käest ning lisaks saab need koheselt lisada ka oma väljaku broneeringule. Padelit mängitakse peamiselt alati paarismänguna ning kuna väljakut ümbritsevate seinte kasutamine on peale maapinnaga põrget lubatud, siis muudab see mängu märksa kaasahaaravamaks ja sotsiaalsemaks, kui teised spordialad. Ühel platsil saab viibida maksimaalselt kuni 4 mängijat ning punkte loetakse nagu tennises. Rohkem informatsiooni padeli mängu, reeglite ning broneerimise kohta on leitav padelcompany.ee

Väljakud on avatud E-R 07.00 – 24.00 ja L-P 09.00 – 24.00. Kui keskus on suletud, saab väljakutele läbi Estonia pst sissepääsu.