Ilu ja tervis

NailSpa Salong

NailSpa on Eesti suurim ja modernseim maniküürile ja pediküürile spetsialiseerunud salong. Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas. Meie jaoks on oluline, et klient naudiks iga meie juures viibitud minutit.

Ainukese salongina Eestis pakume oma klientidele võimalust tellida maniküüri ja pediküüri samaaegselt. Vaid tunniajase nauditava ja lõõgastava hoolitsuse tulemusel lahkute meie juurest veelgi kaunimana. Meie hoolitsused ei piirdu ainult käte ja jalgadega seotud teenustega. Kujundame Teile soovi korral kaunid kulmud ja värvime ripsmed, et pilk oleks veelgi kütkestavam.

NailSpa hea asukoht Viru Keskuses tagab, et meie juurest on mugav läbi astuda kas enne tööpäeva või siis õhtul, et lõõgastuda päevapingetest ja ühtlasi hoolitseda oma käte ja jalgade eest. NailSpa’s töötavad oma ala professionaalid, kes on enne tööle asumist läbinud põhjaliku lisakoolituse selleks, et pakkuda parimat teenindust. Just täpselt sellist, millisest oleme ise pikalt unistanud.

Oleme avatud E-P kell 9.00-21.00