Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Itaalia juveelimajad toovad ehteuudised Eesti naistele koju kätte

10.07.2024

Et tunda end suvise kuningannana ja teha parimaid valikuid säravate juveelide seast, kutsus GRENARDI Viru Keskuse juveelisalong mitme Itaalia juveelibrändi esindajad ise kohale. Nii külastasid hiljuti salongi Leo Pizzo ja Roberto Coin esindajad, inspireerides kliente ja esiteldes erikollektsioone. 

Juuni keskpaigas külastasid GRENARDI Viru Keskuse salongi Itaalia juveelimaja Leo Pizzo esindajad, kes tutvustasid uusi juveelikollektsioone, jagasid brändi lugu ja avasid meile ehete loomeprotsesside saladusi. Kohal oli ka juveelimaja omanik Tankredi Pizzo, kes esitles isiklikult ainulaadset käsitööelegantsi ja kõrgeima kvaliteediga vääriskivide lugu. Leo Pizzo lugu on kaunis muinasjutt Itaalia juveliiride perekonnast, kes on kahe põlvkonna jooksul pühendunud väärisesemete loomisele. Leo Pizzo asutati 1971. aastal Valenzas kullassepa piirkonna südames, asutajaks Leonzio Pizzo. 1987. aastal annab gemmoloog Rosaria Di Giorgio ettevõttesse astumine ettevõttele suurema stabiilsuse.

Siin on juba üle viiekümne aasta Made in Italy tagatud tipptasemel tootmine: alates toote kontseptsioonist kuni selle turustamiseni viiakse loomisprotsessi iga etapp läbi emaettevõttes. Leo Pizzo brändi loojad otsivad igapäevaselt kõige rafineeritumat disaini ning valitud toorained on kõrgeima kvaliteediga, vastates eetilistele kriteeriumitele ning tõestatud päritolule, nagu turul nõutakse. Teemante ostetakse eranditult pakkujatelt, kes järgivad Kimberley protsessi sertifitseerimisskeemi (KPCS), protokolli, mis tõendab, et lõpptarbija ostetud vääriskivid ei pärine konfliktipiirkondadest ega rahasta sõdu päritoluriigi valitsuse vastu.

Juuli alguses aga  toimus GRENARDI Viru keskuse salongis Roberto Coini brändipäev, mis tõi kokku juveelikunsti austajad ja Roberto Coini ehteloomingust lummatud külalised. Üritust külastas Itaalia ikoonilise juveelimaja esindaja Davide Montagna, kes esitles spetsiaalselt kureeritud ehtekollektsioone, pakkudes ainulaadset võimalust tutvuda ja soetada eksklusiivseid meistriteoseid, mida GRENARDI igapäevases valikus ei leidu.

Bränd Roberto Coin sündis 1996. aastal. Selle asutaja, kellega bränd jagab oma nime, ajendatuna sünnipärasest armastusest kunsti- ja moemaailma vastu, otsustas lahkuda oma edukast hotellipidaja karjäärist, et järgida unistust ning astuda silmitsi uue ja kirglik seiklus. Tema loovus kujunes ajalooliste ja tuntuimate Itaalia ehtekunsti meistrite käe all, kes äratasid oma oskuste kaudu ellu Roberto Coini romantilise ja piirideta kujutlusvõime, jutustades tema lugu ehete kaudu, millest saavad tõeliselt kunstiteosed.

Külalistel oli suurepärane võimalus süveneda Roberto Coini ehete loomeprotsessidesse ning avastada, kuidas iga detail ja iga kivi on hoolikalt valitud ja käsitööna valmistatud. Davide Montagna jagas põnevaid lugusid brändi loomisest ja selle filosoofiast, tuues esile Roberto Coini ehtemaailma unikaalsust ja erilist tähendust, mida sümboliseerib igasse ehtesse peidetud “kuulus rubiin”. Nimelt lisab Roberto Coin iga oma juveeli väikese rubiiniga, mis on kinnitatud ehte sisse, puutudes otse kokku selle kandja nahaga. See maagiline signatuur, mida ümbritseb antiikne legendide halo, esindab heade soovide sõnumit, mille Roberto Coin oma kirglikule klientuurile pühendab.

Üritusel osalejad said nautida eksklusiivset ostukogemust ja võimalust täiendada oma kollektsiooni unikaalsete ehetega. Roberto Coini ehted, mida kannavad ka maailmakuulsused nagu Selena Gomez, Jennifer Lopez, Michelle Obama ja Alicia Keys, on moe- ja ehtemaailmas kõrgelt hinnatud.

Ka Roberto Coin bränd ostab poleeritud teemante ainult seaduslikest allikatest, kes on liitunud rahvusvahelise sertifitseerimis- ja garantiisüsteemiga, mida tuntakse Kimberley protsessi sertifitseerimisskeemi (KPCS) ja garantiide süsteemina. Roberto Coinil on konfliktiteemantide suhtes nulltolerants.

KPCS on valitsuse teemanditööstuse ja valitsusväliste organisatsioonide ühine algatus, mis seab oma liikmesriikidele ulatuslikud nõuded, et võimaldada neil tõendada oma töötlemata teemantide päritolu ja takistada ebaseaduslike või konfliktsete teemantide sisenemist seaduslikku kaubandusse.

Samuti on Roberto Coin Inc. on Responsible Jewellery Council (RJC) liige. RJC on standardeid kehtestav organisatsioon, mis on loodud vastutustundlike eetiliste, inimõiguste, sotsiaalsete ja keskkonnaalaste tavade edendamiseks kogu teemandi-, kulla- ja plaatinarühma metallide ehete tarneahelas.

Viru Keskuse GRENARDI juveelisalongi võib julgelt nimetada Eesti kõige tänapäevasemaks ja kõrgtehnoloogilisemaks juveelisalongiks, millel on kaks eraldi klienditeenindustsooni: üks müügisaalis ja teine privaatsema teeninduse jaoks mõeldud VIP-tsoonis. Siin on loodud kõik tingimused selleks, et külastaja saaks lõõgastuda, puhata ja nautida privaatselt konsultandi jäägitut tähelepanu. Loomulikult on salongi tootevalikus ka mitmeid uudistooteid, millest kõige enam  kõneainet pakub juveelikaubamärk Roberto Coin. Lisaks sellele pakub salong kõige suuremat Roberto Coini ja Leo Pizzo kollektsiooni, mida ei leia ühestki teisest Grenardi salongist. Peale selle saavad külastajad tutvuda kollektsioonidega, mille on välja andnud juba tuttavaks saanud kaubamärgid: Giorgio Visconti, Marco Bicego, Moraglione 1922, Meister, BARAKA, Nanis, Recarlo, Rivoir ja Leo Pizzo. Saadaval on ka GRENARDI erakollektsioonid Lilly Spring, Due, Zoye, Colours, Naomi ja Spring by Spring ning käsitööna valminud lõhnaküünlad Spring Light.

GRENARDI Viru Keskuse juveelisalong eristub oma erakordse teenindusega, kus iga külastaja kogeb tõeliselt eksklusiivset kohtlemist. Salongi kvalifitseeritud ja professionaalsed konsultandid on pühendunud pakkuma personaalset ja diskreetset teenindust, mis ületab isegi kõige nõudlikumate klientide ootused.

Fotod Kalev Lilleorg ja Marek Metslaid

Kõik uudised