Viru Keskus Logo
Kauplused

GRENARDI

1. korrus
Majaplaan
Avatud
E-L 10:00 - 21:00
P 10:00 - 19:00

GRENARDI avas Viru Keskuses uudse kõrgtehnoloogilise juveelisalongi, milles on ka privaatne VIP-tsoon!

Aastal 2023 tähistab juveelikaupluste kett GRENARDI oma 15. tegutsemisaastat Eesti väärisehete turul. Sel puhul avati 1. mail uuenenud Viru Keskuses GRENARDI kauaoodatud esindussalong, mis eristub Eesti turul seninägematu kontseptsiooni poolest.

Viru Keskuses avatud GRENARDI kauplust võib julgelt nimetada Eesti kõige tänapäevasemaks ja kõrgtehnoloogilisemaks juveelisalongiks, millel on kaks eraldi klienditeenindustsooni: üks müügisaalis ja teine privaatsema teeninduse jaoks mõeldud VIP-tsoonis. Siin on loodud kõik tingimused selleks, et külastaja saaks lõõgastuda, puhata ja nautida privaatselt konsultandi jäägitut tähelepanu. Mõlemas teenindustsoonis pakutakse klientidele karastusjooke, kohvi ja šampanjat.

Erilist tähelepanu väärib ka salongi sisekujundus, mis hämmastab nii oma ilu kui ka moodsaima tehnoloogiaga. Ebatavalises ümara kujuga ruumis püüavad külaliste pilke eritellimusel valmistatud sametmööbel, käsitööna valminud valgustid ja arvukad peeglid. Sisekujunduses on kasutatud mitu uuenduslikku lahendust: vitriinide klaase tõstvad eritõstukid, uue põlvkonna magnetvõtmed, sisseehitatud seifid ning valgustus- ja helisüsteemid.

Loomulikult on salongi tootevalikus ka mitmeid uudistooteid. Kõige rohkem kõneainet pakkus juveelikaubamärk Roberto Coin, mis on kuulus selle poolest, et kõik selle tooted on signeeritud tillukese tulipunase rubiiniga. Kaubamärk, millel on kogu maailmas üle 60 butiigi, annab aastas välja umbes viis kollektsiooni.
Peale selle saavad külastajad tutvuda kollektsioonidega, mille on välja andnud juba tuttavaks saanud kaubamärgid: Giorgio Visconti, Marco Bicego, Moraglione 1922, Meister, BARAKA, Nanis, Recarlo, Rivoir ja Leo Pizzo. Saadaval on ka GRENARDI erakollektsioonid Lilly Spring, Due, Zoye, Colours, Naomi ja Spring by Spring ning käsitööna valminud lõhnaküünlad Spring Light.