Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Viru Keskusest kõik oluline uuele akadeemilisele aastale vastu astumiseks

21.08.2023

Elevus, ootusärevus, väike hirm – mis sind valdab uuele akadeemilisele aastale vastu astudes? Me kõik tahame sammuda uude klassi- või kontoriruumi, uude seltskonda, paistes silma teadmiste ja oskustega ning nähes välja enesekindlana.

Enesearenduse janulistele on tehnoloogia ja raamatud asendamatuteks abilisteks. Lihtsalt säilita uudishimu, ja maailma parimad eksperdid jagavad sinuga oma teadmisi ja nõu. Soovid arendada annet, mille alged lihvimist ja harjutamist vajavad? Sinu jaoks on oluline maksimeerida oma sportlikke saavutusi või hoida end aktiivsena vaimse tervise nimel? Meie majas on kunsti-, kirja – ja sporditarbed seatud sinu jaoks parimasse valikusse.

Viimaks, ei ole patt, kui huulepulk või hästi istuv ülikond su enesekindlusele tuge lisavad. Me võime olla kõrgtehnoloogilise ühiskonna osa, aga meie enesekindlus kujuneb sama inimlikel alustel, kui siis, kui veel söega kirjatähti loodi.

Meie juures aitavad sind tehnoloogiatoodete valiku ja nõuga: iDeal, Euronics, Elisa, Elevatus ja Klick. Maailmaparim raamatupood Rahva Raamat täidab ka nõulikuma erialakirjanduse otsija soovid ning pakub laia valikut kirja-, kunsti- ja koolitarbeid. Kooli- ja kontoritarvete valikut täiendab Charlot. Professionaalsed ja kõrgtehnoloogilised spordirõivad leiad meie juurest brändiesindustest Nike, adidas Originals, Under Armour ning kauplustest Sportland, Ballzy ja Watch Wear. Mugavate ja esinduslike kooli- ja kontorirõivaste valiku leiad kõigist meie moekauplustest.

 

Kõik uudised