Kauplused  10-21

Toidumaailm  9-22

Apteek  9-21

Toidutänav
P-N  11-22,  R-L  11-24

Kauplused  10-21

Toidumaailm  9-22

Apteek  9-21

Toidutänav
P-N  11-22,  R-L  11-24

P
267
Vabu parkimiskohti

Rahva Raamat

III korrus
Majaplaan
Vaata pakkumisi!
2004. aastal uksed avanud Viru Keskuse Rahva Raamatust on tänaseks kujunenud kirjandusmajakas, mis meelitab Eesti suurima raamatupoena raamatusõpru nii meilt kui mujalt ikka ja jälle tagasi. 2016. aastal tagasi valiti just see pood Londoni Raamatumessil üheks maailma parimaks raamatupoeks. 2021. aastal jõudis Viru Keskuse poes kätte uus ajajärk värske ja sootuks avarama ilmega.

Tänu uuendusele laiub eesti suurim raamatupood mugavalt Viru Keskuse kolmandal korrusel. Raamatusõprasid ootavad avaras Rahva Raamatu poes kilomeetrite kaupa raamaturiiuleid, põnevad mängud, mänguasjad, kinketooted, filmid, CD-d ja vinüülid. Kingivalik on Rahva Raamatus suurepärane ning Viru Keskuse poe kinkeletis pakime ostu sinu eest ka aastaringselt ära!

Värskenduskuuri läbinud raamatupoes ootab sind endiselt lausa oaasina mõjuv hubane atmosfäär ja täpina i-tähel on sind alati tervitamas raamatusõpradele juba tuttavaks saanud suurepärased raamatueksperdid, kes aitavad leida just õige raamatu ja lugemissoovitusi kauba peale jagada! Kultuurse sõlmpunktina ootab meie raamatupood avasüli nii kiirustavat kingiotsijat kui ka rahulikult kulgevat kultuurisõpra.

Kui vaimutoitu pakub Rahva Raamat, siis kõhtu täidab Viru Keskuse kaupluses Literaat Café. Enne, pärast või raamatute ostmise ajal on end võimalik end selles uhiuues kohvikus tundideks mugavalt kohvitassi kõrvale raamatuid lugema unustada. Literaat Café on elegantne, kiire ja ootab sind hommikust õhtuni. Rahva Raamatuga täiendame teineteist nagu hea raamat ja tass kuuma kohvi!

Ootame sind külla!