Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Viru Keskuse Aastagalal tunnustati oma valdkonna parimaid

23.05.2024

Kes teeb kõvasti tööd, see jaksab ka kõvasti pidutseda. Just seda tõestas taaskordne, 19. mail toimunud Viru Keskuse Aastagala, kus meenutati keskuse kuulsusrikkaid möödunuid päevi, tunnustati parimaid ning ühises tantsuringis koguti energiat tulevikuks.

Viru Keskus on parimaid teeninduskohti, ostukeskkondi ja teenindajaid tunnustanud juba üle kümne aasta, sest suurepärane klienditeeninduskultuur on üks kaubanduskeskuse alustalasid. Parimad selgitati välja läbi terve aasta väldanud mõõtmisprotsessi kaudu, mis hõlmas nii teooriateste kui ka kauplustes läbi viidud testostlemist. “Paneme Viru Keskuses klienditeeninduskultuurile suurt rõhku, mistõttu on oluline ka oma ala parimaid järjepidevalt tunnustada. Konkurss on tihe, nii et kõik tiitlivõitjad võivad enda üle väga uhked olla. Tänu meie inimestele kujunebki välja Viru Keskuse nägu ning anname omalt poolt kõik, et klientidel oleks meie juures mugav ja hea olla,” sõnas keskuse tegevjuht Gertti Kogermann.

Parimaks teeninduskohaks valiti sel korral Viru Toidutänaval tegutsev PaperMilli kohvik-röstikoda, mis pakub oma klientidele parimatest kohviubadest tehtud erikohvi. Auhinnaks said nad ehtekunstniku Claudia Lepiku loodud unikaalse kunstiteose, diplomi ning samuti ka rahalise preemia. Sama auhinnaga tunnustati ka Parima ostukeskkonna tiitli saanud Kaubamaja Toidumaailma, mis läbis hiljuti põhjaliku uuenduskuuri ning viib ostlejad hõrkudele maitserännakutele. Parimaks teenindajaks valiti sel korral aga Viru Keskuse infoleti töötaja Maie Paju, kes on jäänud silma oma sõbraliku suhtumisega ja tubli pealehakkamisega. Tema sai auhinnaks Claudia Lepiku loodud unikaalse hõbedast rinnanõela ning samuti diplomi ja rahalise preemia.

Parim Teeninduskoht 2023

I koht – Paper Mill kohv ja röstikoda Viru Toidutänaval, juhataja Raul Toomi

II koht – Confido Esteetikakliinik Viru Ilusfääris, juhataja Silja Tina ja Mari Anton

III koht – iDeal Apple Premium salong, juhataja Jüri Põld

Parim Teenindaja 2023

I koht – Maie Paju, Viru Keskuse infolett, 

II koht – Heli Kozõrtski, Goldtime

III koht – Jelena Bunkina, Askona

Parim Ostukeskkond 2023

I koht – Kaubamaja Toidumaailm 

II koht – Rahva Raamat

III koht – GANT esinduskauplus

Ostukeskkonna eriauhinnad

Kunstisõbra eriauhind – Goldtime

Digitaalse adaptsiooni eriauhind – Euronics

Jätkusuutlikuse eriauhind – TheBodyShop

Kuna pea kõik kauplused on läbinud viimase Viru Keskuse uuenemise käigus omakorda sisulised ja vormilised uuenduskuurid, siis jagati Parima ostukeskkonna kategooria ja eriauhindu. Nii tunnistati Kunstisõbra eriauhinna vääriliseks Goldtime esinduskauplus, seda eelkõige Eesti kunstiklassika eksponeerimise ees kaupluse pinnal. Parima Digitaalse adaptsiooni eriauhind läks Euronics`i uuendatud esinduskauplusele, eelkõige elektrooniliste hinnasiltide kasutamisest tuleneva paranenud kliendikogemuse eest. Jätkusuutlikuse eriauhinna teenis välja aga TheBodyShop kauplus mugava pakendi taaskasutamise võimaluse lansseerimise eest oma Viru Keskuse kaupluses.

Kuna Viru Keskus tähistas mais oma 20. sünnipäeva, möödus Aastagala stiilipeo rütmis. Viru Keskuse avamisaasta 2004 inspireeris külastajaid riietuma 2000ndate moetrendidele vastavalt ning moefookusega keskusele omaselt valiti galal välja ka kõige silmapaistvamad kostüümid. Fantaasial lennata lasknud külastajad võlusid kõiki julgete värvide, silmapaistvate aksessuaaride ja silmapaistvate tekstuuridega. Pidulisi saatis muusikaga DawhyNot.

Fotod Kalev Lilleorg ja Marek Metslaid

Kõik uudised