Viru Keskus Logo
Kauplused

Goldtime

Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett. Viru Keskuse Goldtime kodumaa suurima 180 ruutmeetrise luksuskaupluse. Lisaks esmaklassilisele interjöörile ja tootevalikule, pakub uuenenud kauplus Eesti parimat kliendikogemust ja ainulaadset 360-kraadist privaatset ehtekonsultatsiooni teenust.

Viru Keskuse luksuslik Goldtime esindus on jaotatud kaheks alaks: avatud müügisaaliks, kus on võimalik kogeda personaalset konsultatsiooni; ja eraldatud privaatse konsultatsiooni alaks, kus saab nautida valdkonna eksperdi segamatut ehtekonsultatsiooni toolilt tõusmata. Nõustamise käigus pühendub juveeliekspert segamatult kliendile ning luuakse terviklik kliendikogemus kaasates viis meelt – nägemine, katsumine, kuulmine, haistmine. Maitsemeelt ergutavad karastusjoogid, kohvi, šampanja ning trühvlid.

Goldtime’i uute brändide seast leiab preemium kaubamärgid nagu moegurmaanide lemmiku GUCCI ja väärika ajalooga Yoko London. Esmakordselt on Eestisse jõudnud Antwerpeni teemantide headus Antonellise ja One More’i eriliste disainide näol. Killukese Hollandi luksust toob klientideni bränd Tirisi, kus kohtuvad elegantsed disainivormid ning luksuslikud vääriskiviread. Lisaks tutvustab Goldtime kahte oma maja brändi: Side by Side teemantehted, mis sümboliseerivad külg külje kõrval ühise teekonna kõndimist; ning uuenenud kollektsiooniga The One teemantehted, mis on loodud sellele ühele ja ainsale Su elus.

Kellamaailma entusiaste tervitab Eesti suurim ning uuenenud Šveitsi käekellade valik ning laienenud kellaala. Esmakordselt Eestis tutvustatakse Bell & Rossi, mis seob kokku šveitslaste kellavalmistamise kvaliteedi ning kõrgtehnoloogilised funktsionaalsused. Lisaks täieneb TAG Heueri perekond Connected nutikellade näol. Jätkuvalt leiab Goldtime’ist kõrgelt hinnatud kvaliteetbrändid nagu Breitling, TAG Heuer, Montblanc, Longines, Rado, Frederique Constant, Raymond Weil, Baume & Mercier, Gucci, Tissot ja Certina. Samuti rõõmustab innovatsiooniarmastajaid Jaapani tuntuim kellabränd SEIKO.

Lisaks rõõmustavad kella- ja ehtegurmaane armastatud brändide nagu Fossili, Michael Korsi, Marmara Sterlingu, Nomination Italy, Sif Jakobs Jewellery ja Ti Sento Milano värskeimad kollektsioonid. Meestele toob rõõmu Goldtime’i poolt loodud ehtebränd The Man. Eesti disainile tehakse kummardus tervitades armastatud disainerite nagu Anneli Tammiku, Lisa Kroeberi, Sigrid Kuuse, SOMA ja Tanel Veenre Jewellery viimaseid kollektsioone. Samuti tutvustatakse uusi tulijaid nagu Eestis loodud NRTN Jewellery kui ka Goldtime’i ja Tiina Talumehe stuudio koostöös loodud kollektsioon “Mustvalges”, mis tähistab disaineri omanimelise stuudio 25. tegutsemisaastat.

Kauplus tervitab kliente esmaspäevast neljapäevani üle 30 aastase kogemusega kullassepp Artur, kelle usaldusväärse käe all saab oma juveele parandada, renoveerida, puhastada ja rodeerida. Nüüdsest pakub Goldtime’i juveelikauplus ka graveerimisteenust.