Kõik uudised

Viru Keskus x TMW: Micaela S

27.03.2024

Micaela S on kasvanud maast-madalast muusika sees. Ta on klubi HALL resident-DJ, kelle setid on vaimukad, ootamatud ja eklektilised, varieerudes 90ndate electrost avarakõlalise technoni. Tema koduklubis HALL toimub TMW raames nii uue elektroonilise muusika festivali UNDA eeltutvustus kui ka oma Eesti “sõsara” pool 15. sünnipäeva tähistava Vilniuse Opium Club’ muusikaõhtu. 

Viru Keskus tähistab kevadel oma 20. sünnipäeva. Milline on sinu esimene mälestus sellest linna südames asuvast maamärgist?
Mul on Viru Keskusega selline tore lugu, et mu ema, Elena Natale, oli 20 aastat tagasi Amarillo ja Amigo juhataja, seega osa oma elust kasvasin ma põhimõtteliselt siin majas üles. Mäletan selgelt, kui keskust ehitama hakati – sain seda 4-5 aastasena oma silmaga piilumas käia ja see oli minu jaoks mega põnev. Kui keskus valmis ehitati, siis mu iganädalaseks traditsiooniks sai jäätiseputka külastamine, mille asemel asub nüüd Nike’i pood. Vot seal oli parim pehme jäätis!

Sinu elu piinlikuim moevalik
Appi… mul oli mingi aeg selline semi “mimmu” periood – miniseelikud, mega push up rinnahoidjad ja kõige veidram – triibulised dekolteega särgid (???). Ma ei tea isegi, miks need alati triibulised olid, aga ju sellel ajal see mulle siis meeldis.

Kuhu liigub tulevikumood?
Ebastandardne, proportsioonitu, shapeshifting. Unisex everything. Futuristlik, lateks, veidrad uued materjalid. 

Sinu stiiliikoon muusikas
VTSS & Erykah Badu on minu jaoks kaks mega naist, kes ei väsi üllatamast. Lisaks kindlasti Ye (Kanye West) esiteks oma statement piece-idega ja teiseks nende fit-idega, millega ta oma abikaasat stiliseerib. 

Mida ootad TMW-lt?
Classical:NEXT tundub olevat super põnev showcase. Eksperimentaalne ja piireületav – nii nagu mulle meeldib. Aga kui täiesti aus olla, siis TMW aegade algusest saati olen ma alati läinud lihtsalt vooluga kaasa. Tee peal näed tuttavat kuskil näiteks F-hoone ees, kes kutsub mingile konsale kaasa ja nii see tavaliselt läheb. Spontaansus! 

Kuidas kõlab tulevikumuusika? 
Trendid tulevad ja lähevad. Ma ei usu, et on olemas sellist asja nagu tulevikumuusika. Muusika on ajatu – nagu ka mood. Kõik kordub, seguneb, integreerub. Klubimaailmas näiteks on trance hetkel vägagi moes ja seda ta oli ka 20-30 aastat tagasi 🙂

Micaela S kannab
I komplekt
Boa Kaubamaja / Mammu Couture
Trikoo Sportland / adidas by Stella McCartney
Püksid adidas Originals

II komplekt
Nahktagi Kaubamaja / Gestuz
Kehasukk Calzedonia

 

Kõik uudised