Kõik uudised

Viru Keskus x TMW: maria kallastu

21.03.2024

maria kallastu siidist RnB vokaali maitsestavad unenäolised helid ja kõrvu kergitavad harmooniad, saateks raskelt astuv gruuv. Tallinn Music Weekil esineb ta laupäeval, 6. aprillil Telliskivi Loomelinnaku F-hoones toimuval tulevikupopi muusikaõhtul Soda Pop.

Viru Keskus tähistab kevadel oma 20. sünnipäeva. Milline on sinu esimene mälestus sellest linna südames asuvast maamärgist?
Kuna ma olen Pärnust pärit, siis igal klassireisil Tallinna nõudsid kõik õpilased kaubanduskeskuse külastamist ja Viru Keskus oli muidugi üks neist. See oli justkui suure pealinna üks sümbolitest.

Sinu elu piinlikuim moevalik
Erinevaid faase ja katsetusi on palju olnud, kuid need olid pigem naljakad kui piinlikud. Siiski saan kindlalt öelda, et te ei näe mind kunagi kandmas skinny jeans’e ja madala säärega sokke.

Kuhu liigub tulevikumood?
Sooviksin näha palju huvitavaid tekstuure, kihte ja erinevate esteetikate segusid. Mulle ei meeldi moega üle mõelda. Kõige tähtsam on see, et riided annaksid kandjale enesekindlust ning sära juurde.

Sinu stiiliikoon muusikas
Charli XCX – ta võib kartulikoti ka selga panna ja endiselt stiilne välja näha. Tema seljas toimiks nagu kõik. 

Mida ootad TMW-lt?
Ootan TMW-lt unustamatuid mälestusi ja tutvusi. Olen tänulik, et saan muusikutega kokku tulla,  üksteist inspireerida ja motiveerida. Tahan, et saaks palju naerda ja nautida!

Kuidas kõlab tulevikumuusika?
Tahan näha riskide võtmist ja mitte mugavustsooni jäämist, eriti popmuusikas. Kõik teistsugused ja huvitavad kõlad ning lahendused viivad meid edasi ja hoiavad muusikat värskena. 

maria kallastu kannab
I komplekt:
Prillid Watch Wear / Chimi
Nahktagi Pinko
Trikoo adidas Originals
Kleit Marciano by Guess

II komplekt:
Prillid Pro Optika / Polaroid
Dressipluus Kaubamaja / Dsquared2
Seelik Mango
Sukad Calzedonia

III komplekt:
Nahktagi Kaubamaja /Gestuz
Kehasukk Calzedonia
Jalanõud erakogu

 

Kõik uudised