Kõik uudised

Viru Keskus tunnistati Eesti parimaks teenindusorganisatsiooniks

19.04.2024

Hea Teeninduse Kuul kiideti enim Viru keskuse teenindajaid

Nii kliendid räägivad… allpoolsed väljavõtted pärinevad Kiida teenindajat kampaaniast, kus Viru Keskuse teenindajad said enim kiituseid.

Piretile, ECCO`st.

Ma kiidan viru keskuse ecco klenditeendiajat, kes aitas mul valida, kõige stiilsemad, jalanõud, ja see klenditeendiaja oli väga sõbralik, ja abivalmis, olen väga tänulik talle, et ta aitas mul valida täpselt minu jala järgi õiged jalanõud.

Maiele, Infoletist.

I have never seen such good service anywhere in the world 🙂

Väga abivalmis info leidmisel ka Tallinna linna kohta. 

Raulile, PaperMill`st:

Papermilli teenindus on alati superheal tasemel, aga Raul on Papermilli staar – suurepärane teenindus iga kord. 🙂

Märtsikuu oli Eestis juba 21. aastat Hea Teeninduse Kuu. Selle raames toimus Kiida Teenindajat kampaania, mis andis klientidele võimaluse teenindajaid tunnustada. Sel aastal kiideti teenindusorganisatsioonidest enim Viru Keskuse teenindajaid. 

Viru Keskuses on läbi 20 aastase ajaloo peetud teeninduse kõrget ühtlast taset väga oluliseks, seetõttu sellega ka pidevalt süsteemselt tegeletud. Ka viimastel aastatel, kui kaubandust on räsinud mitmed kriisid ning keskus on jõuliselt uuendanud, ei ole unustatud teenindust, kui klassikalise jaekaubanduse kliendikogemuse olulist osa meeldiva ruumikogemuse kõrval. Nii viiakse regulaarselt läbi kõikide kaupluste testostlemist koos tagasisidestamisega, osaletakse Kiida teenindajat kampaanias ning valitakse ka igaaastaselt keskuse parimad teenindajad ning teeninduskohad. Kiida teenindajat kampaania on meie jaoks oluline osa terviklikus pildis, kuna seeläbi saame otsest klientide tagasisidet.

Heateenindus.ee asutaja ja juhi Urmas Kõivu sõnul kiideti märtsikuu jooksul teenindajaid 19 327 korral. Parim Teenindaja Konkursi ja Hea Teeninduse Kuu algataja ning eestvedaja Urmas Kõiv sõnas, et „Kiida teenindajat“ algatus on 21 aastat seisnud hea teeninduse märkamise ja arendamise eest. “Klientide ootus klienditeenindajate asjatundlikkusele ja inimlikule suhtlemisoskusele on suurem kui kunagi varem. Lihtsamad teenindustööd teeb juba täna masin, teenindaja ülesanne on pakkuda inimlikku, hoolivat ja personaalset teenindust mida masinad veel ei suuda” lisab Kõiv.

Urmas Kõiv kutsub kõiki ettevõtteid ja avaliku sektori asutusi arendama teenindust ja väärtustama teenindajaid selliselt, nagu teevad seda parimad Eesti teenindusorganisatsioonid: Viru Keskus, Reitan Convenience Estonia: R-Kiosk ja Caffeine, Elisa, Sportland, Tele2, SEB, Telia Eesti, MyFitness, Tallinna Sadam ja Synlab.

Viru Keskuse kaupluseid kiideti Kiida teenindajat selleaastase kampaania ajal 3 442 korda ning kiitust jagus pea kõikidele müügikohtadele. Kõige enam kogusid kiituseid Kolm Tilli, Arket, Make yourID, Pavlova, ECCO, Infopunkt, YOLO, MySushi, F.Burger ja NailSpa. 

Personaalseid kiitusid jagus 147-le Viru Keskuse teenindajale ning kõige rohkem klientide kiituseid kogus Piret Puusepp ECCO kauplusest ning Viru Keskuse Infoleti töötaja Maie Paju.

Fotod on 2023 aasta Viru Keskuse parima teenindaja ja teenidnuskoha väljakuulutamiselt.Kõik uudised