Uksed 9-21

Kauplused 10-21

Toidumaailm uueneb

Apteek 9-21

p
Vabu parkimiskohti
396/423
Uksed 9-21
Kauplused 10-21
Toidumaailm uueneb
Apteek 9-21
p
Vabu parkimiskohti
396/423

Viru Keskuse infopunkt

I korrus
Majaplaan

Infopunktist saab teavet Viru Keskuse kaupluste ja teeninduspunktide kohta. Infopunktist saab soetada Viru Keskuse kinkekaarte, mis kehtivad kõikides Viru Keskuse ostukohtades, sammuti Piletilevi pileteid ja Piletilevi kinkekaarte.
Viru Keskuse infopunkt on avatud keskusega samadel aegadel.

Viru Keskuse infopunkt Piletilevi pileteid tagasi ei osta. Täpsema info leiate Piletilevi kodulehelt.

Piletilevi teadaanne seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis

Vastavalt 12.03.2020 Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud eriolukorrale on Eesti Vabariigis avalikud kogunemised keelatud kuni 01. mai 2020. See tähendab, et seaduse järgi ei saa toimuda sellel ajavahemikul ükski kultuuri- ja meelelahutusüritus. Sellega seoses palume kõigil klientidel varuda kannatust kuniks saavad selgeks kõikvõimalikud korraldajate pakutavad edasilükkamiste või ärajäämiste plaanid ja nendega seotud ostetud piletite vahetamise või tagastamistega seotud tingimused ja protseduurideks vajalike ressursside olemasolu tagamine.

Seoses suure infovooga ei suuda Piletilevi vastata üksikute juhtumitega seotud küsimustele, saabuvate küsimuste maht on väga suur, koondame teemad ning koguneva info põhjal esitame teabe esmajärjekorras Piletilevi kodulehel. Konkreetsete ürituste kohta edastame informatsiooni kodulehel sündmuse info rubriigis. Lisaks saadame informatsiooni internetist piletiostnutele e-kirjade teel. www.piletilevi.ee

Olgem üheskoos mõistvad kogu kultuuri- ja meelelahutussektori suhtes, andke veidi aega ning edasilükatud ürituste puhul võimalusel ärge pileteid tagastage.