Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Kiirtestimise punkt Viru Keskuses

6.07.2021

Viru Keskuses avati Confido testimispunkt reisimiseks vajaliku kiirtesti tegemiseks

Neljapäeval 01.juulil avati Viru Keskuse II korrusel Confido testimispunkt antigeeni kiirtestide tegemiseks. Viru Keskuse testimispunktis tehakse ainult antigeeniteste (kiirtest) ja negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat. Palume testijal täpsustada konkreetseks reisiks vajalik testi tüüp ja selleks jooksvat infot erinevate riikide nõutavate reisidokumentide kohta kontrollida www.iatatravelcentre.com/world.php.

„Soovime pakkuda oma keskuse külastajale mugavat ja kvaliteetset teenust, et Viru Keskuse külastamise ajal oleks võimalik kiiresti teha reisimiseks vajalik Covidi test. Negatiivse testitulemuse peale Confido testimispunktis kiirtesti tegemist saab inimene juba 30 minuti möödudes oma e-mailile“ kommenteerib Viru Keskuse turunduse- ja kommunikatsioonijuht Kristel Sooaru

Suvel on reisimine oluliselt lihtsamaks muutunud ja viimasel ajal on väga palju reisijaid, kes vajavad laevale või lennule pääsemiseks antigeeni testi sertifikaati. Oma puhkuse- ja reisiplaanide tegemisel on oluline esmalt välja uurida sihtriigi nõuded sisenemiseks. „Üha enam riike aktsepteerivad sisenemisel antigeeni testi tulemust. Test peab enamasti olema tehtud kas 48 või 72 tundi enne reisi. Kuna riigid võivad sisenemise nõudeid muuta ilma pikema etteteatamiseta, tasub need vahetult enne uuesti üle kontrollida,“ soovitas Confido testimis- ja vaktsineerimistegevuse juht Liis Ader.

Antigeeni testi tulemust näitav sertifikaat võimaldab muretult nii eri riikidesse reisida, kui ka suvistel üritustel ja festivalidel osaleda.

Kindlasti on oluline aga ka kaubanduskeskuses testi tegemiseks aeg ette broneerida. Aja saab broneerida Confido kodulehel  www.confido.ee/koroonaviiruse-antigeeni-test-tallinna-viru-keskuses

Täpsem info Viru Keskuse kiirtestimispunki kohta leiate siit.

Kõik uudised