Uksed 8-21

Kauplused 10-21

Toidumaailm 9-22

Apteek 9-21

p
Vabu parkimiskohti
218/369
Uksed 8-21
Kauplused 10-21
Toidumaailm 9-22
Apteek 9-21
p
Vabu parkimiskohti
218/369

Confido testimispunkt

Confido testimispunktides teostatakse koroonateste ainult reisimise eesmärgil. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga! Viru Keskuse testimispunktid tehakse ainult antigeeniteste (kiirtest), negatiivse testitulemuse puhul väljastatakse reisi jaoks vajalik sertifikaat. Palume täpsustada konkreetseks reisiks vajalik testi tüüp.
Antigeeni testid määravad koroonaviirusele omaste valkude olemasolu proovis. Test on kõige tundlikum perioodil, mil viiruse hulk organismis on kõige suurem – reeglina mõni päev enne kuni umbes viis päeva pärast haiguse sümptomite teket. Seega tähendab testi positiivne tulemus suure tõenäosusega, et patsient on värskelt haigestunud ja veel teistele inimestele nakkusohtlik.
Koroonatestimisele peab tulema kaitsemaskiga, vajadusel saab kaitsemaski ka testimispunktis kohapeal. Haigussümptomite korral palume ühendust võtta 1220 või oma perearstiga.
Kellele?
Koroonaviiruse antigeeni testid reisimiseks on mõeldud inimestele, kes vajavad ägeda COVID-19 haiguse välistamist reisimiseks riikidesse, kus aktsepteeritakse koroonaviiruse antigeeni testi tulemust.
Vajalik on eelnev registreerimine www.confido.ee/koroonaviiruse-antigeeni-test-tallinna-viru-keskuses
Kuidas test toimub?
Proov võetakse spetsiaalse vatipulga abil ninaneelust.
Kui kiiresti saab tulemused?
Antigeeni testi tulemuse koos vastava sertifikaadiga saab kuni 30 minuti jooksul.
Kasutatav reisitõendina?
Jah, koroonatesti kohta väljastatakse sertifikaat testitava e-posti aadressile. Testi tulemus koos tõendiga väljastatakse e-kirjale 30 minuti jooksul.
Confido testimispunkt on avatud igapäevaselt kl 10.00 - 19.00