Kauplused
E-L 10-21, P 10-19

Toidumaailm E-P 9-22

Apteek E-L 9-21, P 9-19

Toidutänav E-N 11-21, R-L 11-22, P 11-20

Kauplused
E-L 10-21, P 10-19

Toidumaailm E-P 9-22

Apteek E-L 9-21, P 9-19

Toidutänav E-N 11-21, R-L 11-22, P 11-20

P
357
Vabu parkimiskohti

Katja maitsetegalaktika

Absoluutselt kõik tahavad teada vastust küsimusele: mida sööb fitness-treener? Meie MyFitnmessi treener Katja avaski meile oma kadestusväärse vormi saladused ja maitsetegalaktika lemmikud.

𝐉𝐮𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐞 𝐫𝐚𝐡𝐯𝐮𝐬𝐤öö𝐤 𝐩𝐞𝐞𝐠𝐞𝐥𝐝𝐚𝐛 𝐦𝐢𝐧𝐝 𝐞𝐧𝐢𝐦:
Kuna olen rahvusest ukrainlane, siis muidugi mu lapsepôlve köök: borš, pekk… värske must leib, värske kartul, hapendatud kurk – need on mu igavesed lemmikud.
Aga kui teha täiskasvanud valik, siis leian et vahemeereköök on parim nii minu maitsemeeltele kui ka tervisele.

𝐌𝐢𝐧𝐮 𝐦𝐚𝐢𝐭𝐬𝐞𝐭𝐞𝐠𝐚𝐥𝐚𝐤𝐭𝐢𝐤𝐚 𝐥𝐞𝐦𝐦𝐢𝐤𝐭ä𝐡𝐞𝐝 𝐓𝐨𝐢𝐝𝐮𝐭ä𝐧𝐚𝐯𝐚𝐥:
Kimi Jim’i krevetiga tuktuk rullid on ideaalne söök kaasa, kui tahaks “tervislikult ja kiirelt”, samas ei viitsi suure kausiga mööda linna või Viru Keskuse korruseid joosta. Samuti Meze ja Poké Bowl kausid – need värvid, maitsed ja täpselt õige kaloraaź. Lisaks pole peale seda kôhus rasket tunnet. Juurde võtsin  värske greibimahla F.Burgerist.

𝐒𝐮𝐩𝐞𝐫𝐤öö𝐤, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐠𝐚 𝐬𝐮𝐮𝐝𝐚𝐧 ü𝐥𝐥𝐚𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐤𝐚 𝐤õ𝐢𝐠𝐞 𝐨𝐨𝐭𝐚𝐦𝐚𝐭𝐮𝐦𝐚𝐭 𝐤ü𝐥𝐚𝐥𝐢𝐬𝐭:
Mulle meeldib korraldada temaatilisi õhtusööke – viimati oli ukraina köögile pühendatud ôhtu ja tegin 36 kiievi kotletti. Oli super!

𝐎𝐦𝐚 𝐦𝐚𝐢𝐭𝐬𝐞𝐩𝐚𝐥𝐞𝐭𝐭𝐢 𝐤𝐢𝐫𝐣𝐞𝐥𝐝𝐚𝐧 𝐣ä𝐫𝐠𝐧𝐞𝐯𝐚 𝐤𝐨𝐥𝐦𝐞 𝐬õ𝐧𝐚𝐠𝐚:
Mulle meeldivad puhtad maitsed – mida vähem töödeldud toit, mida vähem kastmeid, seda parem. Ehk salatid, lihtsad kala- ja liharoad, lihtsamad süsivesikud garniiriks. Lihtne ja puhas toit.

 

Fotod: Marek Metslaid