Kõik uudised

Katja maitsetegalaktika

10.11.2023

Absoluutselt kõik tahavad teada vastust küsimusele: mida sööb fitness-treener? Meie MyFitnmessi treener Katja avaski meile oma kadestusväärse vormi saladused ja maitsetegalaktika lemmikud.

    öö       :
Kuna olen rahvusest ukrainlane, siis muidugi mu lapsepôlve köök: borš, pekk… värske must leib, värske kartul, hapendatud kurk – need on mu igavesed lemmikud.
Aga kui teha täiskasvanud valik, siis leian et vahemeereköök on parim nii minu maitsemeeltele kui ka tervisele.

ä ä :
Kimi Jim’i krevetiga tuktuk rullid on ideaalne söök kaasa, kui tahaks “tervislikult ja kiirelt”, samas ei viitsi suure kausiga mööda linna või Viru Keskuse korruseid joosta. Samuti Meze ja Poké Bowl kausid – need värvid, maitsed ja täpselt õige kaloraaź. Lisaks pole peale seda kôhus rasket tunnet. Juurde võtsin  värske greibimahla F.Burgerist.

öö ,     ü     õ     ü :
Mulle meeldib korraldada temaatilisi õhtusööke – viimati oli ukraina köögile pühendatud ôhtu ja tegin 36 kiievi kotletti. Oli super!

      ä     õ :
Mulle meeldivad puhtad maitsed – mida vähem töödeldud toit, mida vähem kastmeid, seda parem. Ehk salatid, lihtsad kala- ja liharoad, lihtsamad süsivesikud garniiriks. Lihtne ja puhas toit.

 

Fotod: Marek Metslaid

 

 

Kõik uudised