Viru Keskus Logo
Kõik sündmused

Roberto Coin erikollektsiooni esitlus

Kolmapäev, 03.07
Aeg 12:00
GRENARDI, 1. korrus

3. juulil kell 12.00-16:30 külastab GRENARDI Viru keskuse salongi Itaalia ikoonilise kaubamärgi Roberto Coini esindajat Davide Montagna, kes esitleb antud üritusel spetsiaalselt kureeritud ehtekollektsioone.  
Brändipäeva jooksul on ainulaadne võimalus vaadata ja soetada Roberto Coin ehete meistriteoseid, mida GRENARDI igapäevases valikus ei ole, samuti saada rohkem teada brändi käsitööna valmistatud ehete loomeprotsessidest.  
1996. aastal asutatud bränd on vähem kui 30 aastaga muutunud erakordse kvaliteedi ja keeruka disaini sünonüümiks. Iga Roberto Coini ehe räägib oma unikaalset lugu ja on äratuntav mitte ainult ehtemajale iseloomuliku stiili järgi, vaid ka igasse loomingusse põimitud “kuulsa rubiini” järgi. Pühendudes jätkusuutlikele tavadele, jätkab Roberto Coin ehtehuviliste võlumist kogu maailmas, pannes iga kandja end tõeliselt erakordselt tundma.  
Moemaailmas on kaubamärk tunnustatud paljude viimaste aastakümnete edukate ehtetrendide pioneerina. Roberto Coini ehteid soosivad ka sellised maailmakuulsused filmi- ja moetööstusest nagu Selena Gomez, Jennifer Lopez, Michelle Obama, Alicia Keys ja paljud teised. 

Vaata mida muud Virus toimub