Kauplused  10-21

Toidumaailm  9-22

Apteek  9-21

Toidutänav
P-N  11-22,  R-L  11-24

Kauplused  10-21

Toidumaailm  9-22

Apteek  9-21

Toidutänav
P-N  11-22,  R-L  11-24

P
299
Vabu parkimiskohti

KINKEKAART

Viru Keskuse kinkekaart kolis telefoni!

Mugav ja keskkonnasõbralik kinkekaart on nüüd alati Sinuga kaasas.

Laadi alla mTasku rakendus App Store’i või Google Play kaudu
ja asu rakendust kasutama.

Kinkekaardi kinkimine on mugavam kui kunagi varem. Vali sobiv ostusumma, sisesta sõbra telefoninumber ja teade saabunud kinkekaardi kohta jõuab temani sms-i teel ka juhul, kui ta veel mTasku kasutaja pole.

mTaskus asuva Viru Keskuse kinkekaardiga saab tasuda Viru Keskuse (sh Kaubamaja Naistemaailmas, Toidumaailmas ja Ilumaailmas) teeninduskohtades, mis kannavad vastavat märgistust.

Kui kinkekaardil olevast summast kasutad ära vaid osa – ole mureta! Saad ülejäänud summa hiljem kasutusse võtta. Samuti saad kinkekaarti ka edasi kinkida.

Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb lisa juurde maksta vastavalt teeninduskoha maksevõimalustele, kas mTasku makselahendusega, pangakaardiga või sularahas.

Kinkekaarti rahaks ümber ei vahetata. Viru Keskuse kinkekaart on tähtajatu – erakordne, kas pole!

Loe lähemalt mTasku uudiste ja kasutusvõimaluste kohta siit.

Tahan paberkandjal kinkekaarti!

Saab! Ka paberkandjal kinkekaardid kehtivad.
Neid saab osta Viru Keskuse esimesel korrusel asuvast Piletilevi infopunktist.

Paberkandjal kinkekaarte saab soetada 10€ või 50€ kaartidena. Viru Keskuse paberkandjal kinkekaardid kehtivad kõikides Viru Keskuses asuvates teeninduskohtades (sh Kaubamaja Toidumaailmas, Ilumaailmas ja Naistemaailmas).

Paberkandjal kinkekaardiga ostu eest tasudes tuleb arvestada sellega, kui ostusumma on väiksem kinkekaardi maksumusest, siis ülejäänud summat paraku rahaks ümber ei vahetada ega edaspidi kasutada ei saa. Sellisel puhul on alati mTaskus asuv Viru Keskuse kinkekaart parem.
Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb lisa juurde maksta vastavalt teeninduskoha maksevõimalustele pangakaardiga või sularahas.

Kinkekaarte rahaks ümber ei vahetata.
Ka paberkandjal Viru Keskuse kinkekaardid on tähtajatud!