Viru Keskusest

Viru Keskuse uksed on avatud
E-L 8-21 / P 8-19

Kauplused ja teeninduskohad
E-L 10–21 / P 10-19

Viru Toidutänav
E-N 11-21 / R-L 11-22 / P 11-19

Kaubamaja Toidumaailm
E-P 9-22

Apteek
E-L 9-21 / P 9-19

Viru Keskus avas uksed külastajatele 15. aprillil 2004, läbis uuenduskuuri koos brändiportfelli muutumisega 2014 aastal ning on nüüdseks alustanud seni kõige ulatuslikumat renoveerimist, mis annab keskusele nii uue sisu kui näo.

Kauplused ja teenused

Viru Keskuses on üle 100 kaupluse ning teeninduskoha. Viru Keskuses on esindatud rahvusvahelised moebrändid ja jaekontseptsioonid nagu Massimo Dutti, Marella, Zara, Mango, Marc O`Polo, American Vintage, Pinko, Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, adidas Original, Nike, Under Armour, Sportland ja paljud teised. Lisaks leiab klient Viru Keskusest Tallinna Kaubamaja kolm kõige olulisemat maailma – Ilumaailma, Toidumaailma ja Naistemaailma.


Kvaliteetsete moekaupade kõrval leiab meie juurest maailma kõige paremaks tituleeritud raamatupoe, kvaliteetsed parfüümibutiigid Crème de la Crème’i, Jo Malone’i, juveelikauplused Goldtime, K.U.L.D, Kuldan, Grenardi ja GIVEN, mis koos Kaubamaja Ilumaailmaga moodustavad Eesti suurima ilu- ja juveelipiirkonna. Iluhuvilisi ootab ka tervenisti iluteenustele pühendatud IV korruse enda alla võttev Ilusfäär.


Koos Ilusfääri tervisekliinikutega, hoolitsevad füüsilise- ja vaimsetervise eest Baltimaade kõige uuenduslikum Apotheka apteek ning V ja VI korrusel asuv MyFitness terviseklubi.


Maitseelamusi pakub Viru Keskuses Eestis unikaalne Toidutänava kontseptsioon 15 restorani ning kohvikuga ning III korruse Rahva Raamatus asuv Cafe Literaat.


Teenustest leiab külastaja Viru Keskusest rätsepa, kingsepa, kullassepa, mobiiltelefonide paranduse ning mitmeid ilu- ja terviseteenuseid, nii eraldiseisvatena kui ka kauplustes.


Viru Keskus on alati olnud rohkem kui kaubanduskeskus, olles alati külastajatele pakkunud kvaliteetseid kultuurielamusi ning meie südameasjaks on olnud kultuuri toetamine, ka keerulistel aegadel.

Mugavalt kohale

Meie juurde pääsed mugavalt. Keskuse kolmandal ja neljandal korrusel asub südalinna soodsaimat parkimist pakkuv parkla 395 sõidukile ning suurim elektriautode laadimisala Viru Vooluring. Viru Keskuse kõikide sissepääsude juures on parkimise ja laadimise alad jalgrataste ja tõukerataste jaoks. Keskuse all asub Tallinna Transpordiametile kuuluv Viru Keskuse bussiterminal koos mugava ootealaga, mis on kõige tähtsamate bussiliinide alguspunktiks. Aastas läbib Viru Keskust pea 15 miljonit külastajat, muutes selle kõige efektiivsemaks kaubanduskeskuseks Baltikumis ja Soomes.

Auhinnatud

Viru Keskus on pärjatud 2019. aasta sügisel ning uuesti 2022. a sügisel seni Eesti ainukeste LEED O&M (Leadership in Energy and Environmental Design) platinum sertifikaatidega olemasoleva ehitise opereerimise ja haldamise eest. Sellele eelnes 2015. aastal LEED O&M hõbesertifikaat.

Keskuse avamine tõi Viru Keskusele 2004. aastal “Aasta Arendusprojekti” tiitli ning 2004. ja 2006. aastal pälvis Viru Keskus tiitlid “Aasta Kaubandustegu” ja “Aasta Teenindustegu”. Lisaks sellele on Viru Keskus võitnud oma kommunikatsiooni- ja turundustegevuse eest üle 50 auhinna erinevatel reklaami- ja loomekonkurssidel.

Aitäh kõigile ostlejatele ja külastajatele! Olete alati palavalt oodatud.