Viru Keskuse kinkekaardid

Viru Keskuse kinkekaarti müüakse meie I korrusel asuvas infopunktis. Viru Keskuse kinkekaarti saab soetada 10€ ja 50€  paberkandjal kaardina. Soetades kinkekaarte 30€ eest või rohkem, saad ostuga kaasa ühe spetsiaalselt kujundatud kinkeümbriku. Kui soetad kinkekaarte väiksemas vääringus kui 30 €, kuid soovid siiski kaasa kinkeümbrikut, tuleb selle eest tasuda 1,5€.

Viru Keskuse kinkekaart kehtib kõigis Viru Keskuse kauplustes, kaasa arvatud Viru Toidutänaval, Kaubamaja Naistemaailmas, Ilumaailmas ja Toidumaailmas. Viru Keskuse kinkekaart kehtib Viru Keskuse pinnal ja ei kehti samade kaupluste e-poodides. Kinkekaarte rahaks ümber ei vahetata.

Kinkekaardiga ostu eest tasudes tuleb arvestada sellega, et kui ostusumma on väiksem kinkekaardi maksumusest, siis ülejäänud summat paraku rahaks ümber vahetada ega edaspidi kasutada ei saa. Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb lisa juurde maksta pangakaardiga või sularahas.

Alates 01. jaanuar 2023.a ei müü Viru Keskus enam elektroonilisi M-tasku kinkekaarte. Kui oled ostnud või saanud kingituseks Viru Keskuse M-tasku kinkekaardi, saad sellega endiselt tasuda või soovikorral vahetada see meie infopunktis paberkandjal kinkekaardi vastu.

Kui soovite kinkekaarte osta suuremas mahus ja maksta arvega, siis palun kirjutage infopunkt@virukeskus.com

Aitäh ja head kinkimist ning ostlemist!