Viru Keskus Logo
Kes Kus Sööb

Poké Bowl

Toidutänav
Majaplaan
Avatud
E-N 11:00 - 21:00
R-L 11:00 - 23:00
P 11:00 - 21:00

Meie Hawaii köögist inspireeritud poke kausid on ülimaitsvad ja annavad Sulle jaksu ning energiat pikaks päevaks. Kõik valmib kiirelt ja vahetult otse Sinu silme all – söö kohapeal või võta kaasa ja naudi hiljem. Saab ka tellida koju või kontorisse toidukulleriga. Meie jaoks on poke terviklik #kaussheadtoitu, mis annab täisväärtusliku eine, kus on makrotoitained balansseeritud, palju vitamiine ja värskeid komponente. Oleme kiire ja mugav lahendus kiires elutempos. Poke annab Sulle mõnusa emotsiooni iga kausiga!
Sorteerime, raiskame vähem ja kasutame võimalusel kohalikku toorainet. Kasutame vaid loodussõbralikke komposteeritavaid pakendeid, mis lagunevad täielikult. Kaaned ja teised läbipaistvad pakendid on taimepõhisest PLA materjalist. Kasutame puurivabade kanade mune ja munatooteid. Hooli Sinagi ja toeta jätkusuutlikku kontseptsiooni!
Kauss head toitu – need on kõik väärtuslikud toitained ühes toidus.
Süsivesikud on organismi energiaallikaks ja selles peituv glükoos ergutab mõttetööd. Sisalduvad riisis ja nachodes. Rasvad annavad ja salvestavad energiat, taastoodavad rakke ning talletavad vitamiine. Sisalduvad avokaados, seemnetes, lõhes, sriracha- ja austrimajoneesis. Valgud ehitavad lihaseid ning toodavad hormoone ja ensüüme. Sisalduvad lõhes, tuunikalas, kanas, kalmaaris, tofus ja edamame ubades.
Vitamiinid on asendamatud mikrotoitained ja vajalikud organismi normaalseks tööks. Sisalduvad mangos, spinatis, suvikõrvitsas, brokolis ja porgandis.