Kõik uudised

Viru Keskusesse jõudis popkunstnik Camille Walala erikollektsioon

25.02.2019

Viru Keskusesse jõudis popkunstnik Camille Walala erikollektsioon

Viru Keskuse Marella poodi saabus selle kevadhooaja üks põnevamaid kapselkollektsioone, mille on loonud Londonis elav prantsuse päritolu popkunstnik Camille Walala. Kunstnikuga koostöö toob esimest korda Marella populaarsesse ART. 365  kollektsiooni pilkupüüdvad värvilised mustrid, millega trendikalt kevadele vastu minna.

Camille Walala on rahvusvaheliselt hinnatud multitalent popkunsti alal, kes on teinud nii kaastööd moebrändidele, loonud tänavakunsti kui ka kujundanud interjööre. Tema stiili iseloomustavad erksad värvikombinatsioonid, geomeetrilised mustrid ning nihutatud perspektiiv. Camille’i julge käekiri ja näiliselt igasuguste piirideta anne end erinevates kunstivaldkondades koduselt tunda, on toonud talle palju austajaid ka sotsiaalmeedias, näiteks on tema Instagrami kontol üle 110 tuhande järgija.

Marella ART. 365 kevadsuvi 2019 kapselkollektsioon on inspireeritud Walala digitaalsest popkunstist ja nakatavast energiast, ühendades julge disainikeele, uudsuse ning – tuues esimest korda kollektsiooni sisse värvid.

“Olen alati Marella disaini ilusaks pidanud, seega oli minu jaoks suur au saada valitud üheks kunstnikest, kes nendega erikollektsiooni raames koostööd saab teha. Marella ART. 365 kollektsioonid on olnud alati mustvalges värvigammas, seega oli minu jaoks põnevaks väljakutseks lisada siia oma värvitunnetus ja disainiesteetika. Mulle tundub, et suutsime koos luua midagi unikaalset, põneva segu värvidest ja siiski monokroomsusest,” rääkis Camille Walala.

Erikollektsioon koosneb kuuest mudelist, mis põhinevad kahel Walala loodud erilisel mustril – “Eetrivaikus” (“Radio Silence”) ning “Vahukommi illusioon” (“Marshmallow Illusion”).  Nii leiame kollektsioonist mustrilised kleidid, midipikkuses seeliku, alt laienevad vabalt langevad püksid ja nendega ideaalselt sobiva pikema vesti, aga ka Walala signatuurlogoga T-särgi ning põnevad kotid.

Max Mara Gruppi kuuluv Marella on kaasaegne naistemoebränd, mis ühendab modernse elegantsi, praktilise kantavuse ja Itaalia disainiesteetika. Marella ART. 365 on nende edukaim kollektsioon, mis esmakordselt lansseeriti 2014. aastal. Kollektsiooni on seni alati disainitud mustvalges värvigammas ning see on oma stiililt hooaegade-ülene ja ajatu. Kõik kollektsiooni kuuluvad mitmekülgselt kombineeritavad ning erinevatel aastaaegadel kantavad rõivad on tehtud samast kangast – ART. 365 -, mis ei kortsu ning on pehme ja kehasõbralik.

Marella poe leiab Viru Keskuse teiselt korruselt. Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda. 

Kõik uudised