Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Viru Keskuses mängitakse ainult head eesti muusikat

25.03.2020

Viru Keskus teatab, et alates 23.märtsist  mängib kaubanduskeskuse üldaladel spetsiaalselt kokku pandud eesti muusika valik, toetamaks eesti muusikuid praegusel raskel hetkel.

Artistide valik on kokku pandud kahe olulise Eesti rahvusvahelise muusikafestivali ja Viru Keskuse pikaaegsete koostööpartnerite Jazzkaar ja Tallinn Music Week artistidest. Esinejate nimekiri on esinduslik ning esindab eesti kaasaegse muusika parimat külge ning sisaldab nimesid nagu Erki Pärnoja, Raul Vaigla, Frankie Animal, PõhjaKonn, Lexsoul Dancemachine, Rita Ray, Inger, Hedvig Hanson, Lembit Saarsalu, Reigo Ahven, Sofia Rubina, Urmas Lattikas, Elephants From Neptune, Leslie Da Bass, Annett, Iiris, Miljardid jt.

Viru Keskuses teatab ühtlasi, et sõlminud mõlema muusikafestivaliga kokkulepped nende toetamise jätkamiseks edasi lükatud festivalide toimumise tagamiseks 2020 aasta teises pooles.

Festivali Jazzkaar 2020 kunstiline juht Anne Erm kiidab Viru Keskuse algatust mängida oma üldaladel head Eesti muusikat. “Viru Keskus on parim näide sellest, kuidas üheskoos tekivad lahendused. Hetkel on kõigil keeruline, ka meie armsad muusikud on jäänud mitmeks kuuks sissetulekuta. Kutsun märkama ilusaid kodumaiseid helisid ning ostma Eesti muusikute CD-plaate ja vinüüle, sest see on kiireim viis, kuidas saame pakkuda muusikutele pisutki sissetulekut sel keerulisel perioodil”.

“Oleme alati imetlenud Viru Keskuse pühendumust koondada enda ümber andekaid loojaid ja häid mõtteid ning panustada targalt ja vastutustundlikult kultuuri ning kvaliteeti. Keskus on olnud aastaid TMW hea partner, pidepunkt ja ka meie linnalava kontsertide toimumispaik. Augustis tähistame taaskohtumist TMWil, seniks kuulame aga head salvestatud Eesti muusikat ja hoiame tervist”, sekundeerib talle Tallinn Music Week juht Helen Sildna.

Eesti muusika jääb Viru Keskuses mängima ka ajal, mil keskus on ajutiselt suletud vastavalt Vabariigi Valituse erikorraldusele ning avatuna on meie toidupood ja apteek.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega paik ning eelistatuim ostukeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise kõrgeim tase LEED O&M Platinum ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud nüüdseks 47 auhinda. Lisainfo:  www.virukeskus.com.

Kõik uudised