Kõik uudised

Viru Keskuses avati unikaalne Ballzy Ice

31.05.2022

Ketsid, kunst, kultuur, kogukond – Ballzy.
Ballzy pakub nii ketse kui ka riideid sinu igapäevasteks liikumisteks usaldatud brändidelt nagu Nike, Jordan, adidas, New Balance, Vans, The North Face jpt. Lisaks sellele toodab Ballzy ka ise kunstist ja tänavatest inspireeritud rõivaid. Ja nüüd on Ballzy erikontseptsioonipoega Ballzy Ice ka Viru Keskuses!

Ballzy vundament pandi korvpalliga, kuid tänasel päeval on eesmärk olla unikaalne globaalne ketsipood. 2015 aastal avas Ballzy  esimese korvpallipoe, 2019 alguses esimese ketsipoe ja 2019 lõpus esimese „Ballzy Blue“ elustiilipoe. Igal „Ballzy Blue“ poel on oma eriline kontseptsioon ja kuvand. Ballzy Ice on inspireeritud jääst ja jäätisest – esialgselt asus kontseptsioon jääväljaku ääres – kuumad ketsid ja külm jäätis on ideaalne kooslus.

Ballzy ketsipoest leiad alati neid mudeleid, mida on mujalt raske leida. Kui soovid endale streetweari kõige värskemaid palasid siis Ballzy on kindlasti koht, kus oma soovidele lahendused leiad!

Ballzy eesmärgiks on kohalikule tarbijale tutvustada brändide ajalugu ja eesmärke läbi lugude rääkimise ning tänavastiili teravamad palad ja globaalselt eksklusiivsed tooted koju kätte tuua.

Kõik uudised