Kõik uudised

Viru Keskuses avati Eesti esimene KARL LAGERFELDi kauplus

23.08.2022

Viru Keskuse kaubanduskeskuses avati Eesti kõigi aegade esimene KARL LAGERFELDi kauplus. Kaupluses on saadaval kollektsioonid naistele ja meestele ning aksessuaarid. Kauplus paikneb eksklusiivsel 100 m2 suurusel pinnal Tallinna ühes prestiižikaimas kaubanduskeskuses.

Kergelt rokiliku hoiakuga KARL LAGERFELD on tänapäevase Pariisi rõivadisaini sünonüüm. Ikooniline kaubamärk soovib tagada esmaklassilisuse ja hoiab au sees legendaarse rõivadisaineri võimsat pärandit, millele on sügavalt omane kirglikkus, intuitsioon ja ammendamatu loovus.
Uus kauplus avatakse sügis/talv 2022 kollektsiooniga, mille inspiratsiooni allikaks on retro-futurismi mänguline ulme-esteetika. Visiooni on täiustatud kollektsiooni esemetele ilu ja positiivsuse lisamise teel. Pühendumist optimismile ja visionääri vaimule on väljendatud kogu kollektsioonis hüpnootiliste värvimuutvate mudelite, uuenduslike muutuvate siluettide ja säästvalt hangitud materjalide näol.

„Meil on väga hea meel, et veel üks tunnustatud kaubamärk on valinud Eesti turule tuleku debüüdi kohaks Viru Keskuse. Tegemist on suurepärase täiendusega Viru Keskuse ainulaadsele pakkumisele. See valik tõestab ühtlasi, et tugevad kaubamärgid nõuavad endiselt oma jaekauplustele parimaid asukohti, kus neil on kõige tulemuslikum kokkupuude klientidega,“ ütles Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristel Sooaru.
KARL LAGERFELDi kaupluse avamisega tugevdas Viru Keskus oma portfelli kuuluvate luksus- ja premium-klassi kaubamärkide pakkumist, saades ainsaks kohaks Eestis, kus on niivõrd lai valik tooteid nendes segmentides.

House of KARL LAGERFELD jagab oma looja Karl Lagerfeldi ikoonilist nägemust ja disainiesteetikat, sidudes selle tänapäevase ja tulevikku vaatava vaimuga. Kaubamärk kannab edasi tema tohutut pärandit, millele on sügavalt omane kirglikkus, intuitsioon ja ammendamatu loovus.

KARL LAGERFELDi Pariisist inspireeritud, kuid rokiliku hoiakuga klassikute tooteportfelli kuuluvad valmisriided naistele, meestele ja lastele ning kotid, väikesed nahktooted, jalatsid, lõhnad, prillid ja palju muud. Moemaja loomingulise visiooni juht on disainidirektor Hun Kim; KARLi perre kuuluvad teiste hulgas ka stiilinõustaja Carine Roitfeld, kaubamärgi saadik Sébastien Jondeau ja koostööpartner Amber Valletta.

KARL LAGERFELD kohtub oma klientidega enam kui 200 kaupluses üle maailma; põhiasukohtadeks on Pariis, London, München, Moskva, Dubai ja Shanghai.

Kõik uudised