Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Viru Keskusel täitus 50 auhinda turundus – ja reklaamikommunikatsiooni eest

16.05.2022

Meil täitus täpselt 50!!!
Koguni 50 auhinda turundus – ja reklaamikommunikatsiooni eest. Viru Keskuse toimetamisi on kokku läbi tegevusaastate tunnustatud 18 Kuldmuna , 17 Hõbemuna, 14 Pronksmuna ning ka Selge sõnumi auhinnaga.
Selle aasta Viru Keskuse kampaaniatest pälvis enim kiitust kampaania KANNAME KULTUURI, mis pälvis Hõbemuna Väikese Tootekampaania ning trükireklaami kategooriates ja Pronksmuna Välireklaami kategoorias. Viru Keskus on läbi aastate toetanud loovust ja kultuuri – meie väga headeks ja armsateks koostööpartneriteks on Kumu, Eesti Kunstiakadeemia / Estonian Academy of Arts, Jazzkaar, Tallinn Music Week ja teised juba tuntud ja lugupeetud ning alles alustavad, kuid suure tulevikuga kultuuritegijad. Kultuurivaldkonnale keerulisel ajal soovisime neid edasi toetada kinkides oma headele partneritele nähtavust ja reklaampinda ning juhtides tähelepanu kultuuri toetamise olulisusele. Ühendasime moe ja kultuuri ja levitasime sõna. Nii sündiski kampaania KANNAME KULTUURI, mille raames vallutasid Viru Keskuse fassaadid KUMU, EKA, Jazzkaar ja TMW. Neljale olulisele Eesti kultuuri juhtfiguurile kinkisime aga lisaks kultuurikihile Viru Keskuse tootevalikust kureeritud moekihid ning jäädvustasime nad unikaalses fotoseerias, millest loodi ka näitus Fotografiskas.
Loovideesse panustasid Ad Angels/ Kärt Villmann, Kristel Sooaru, Liisi Eesmaa, Helen Kikkas-Tikerpe. Kampaania jäädvustas Kalle Veesaar, moeseeria jäädvustas Riina Varol. Kultuuri kandmise stiliseeris Kenneth Bärlin, kultuurikandjad stiliseeris Liisi Eesmaa. Kirjutas Marju Bakhoff. Disainis Triin Heimann. Projekti juhtisid Kristi Pedai ja Annika Avikson.
Pronksmuna trükireklaami kategoorias pälvis sel aastal Viru Keskuse mänguline jõulukampaania LUMEPALLISUPLUS. Kurnavate koroona aastate järel talvepühade eel tundsime puudust muretust, ehedast, siirast lapselikust rõõmust, samasugusest kui kunagi esimesest lumest. Just seepärast sai valitud jutustama advendirõõmust, aatriumis toimuvast jõuluturust ja kaunikõlalistest kontserditest seda rõõmu peegeldav kampaanialugu, mille lõid meile tõelised inglid AD Angels: loovidee Kärt Villmann, kujundus Triin Heinmann, projektijuhtimine Kristi Pedai ja Annika Avikson, loovkirjutamine Marju Bakhoff.
ILU JA SURMA KÜSIMUS
Vahest on nii, et ilu on peaaegu et elu ja surma küsimus.
Sügisel läbisid meie I korrusel olevas suurimas ilutoodete ostupiirkonnas olevad Ilumaailm ja Apotheka ulmelised uuenduskuurid ning see nõudis ka verd tarretama panevat kampaanialahendust, mis kogu linna sosistama paneks. Kogu linna panid sositama ka sotsiaalmeedia kubisema ka kõigi oluliste ilusaadikute koju saabunud Vampnaise first aid kit’id, mis sisaldasid endas kõike punast, mis iluks vajalik – Chaneli huulepulgast maasikakehavõideni. Murdev kombinatsioon!
ILU JA SURMA KÜSIMUS valiti finalistide hulka trükireklaami ja välireklaami kategooriates. Hirmutavalt hea idee töötas välja Vladimir Loginov, südame värisema panevad tekstid lõi Maria Urb ja projekti juhtis elu eest Sille Tsizikova Age Creative loovagentuurist.
Parimate tööde hulgas tõsteti esile veel üks meie majas olev taies – kunstnik Helen Sirbi poolt loodud Eesti ainukese adidas Originals esinduskaupluse vaateaken „The Original Playground“.
Vaata kõiki kuldmuna võidutöid siin:
Loov is in the air! Kultuur hingele. Mood kehale. Ilu meeltele.
Kõik uudised