Kõik uudised

Viru Keskuse saagiks selleaastasel Kuldmuna konkursil jäi 4 auhinda

17.05.2023

Selleaastasel juubelihõngulisel ning kõige suurema esitatud tööde arvuga Kuldmuna loovuskonkursil tunnustati 4 Viru Keskuse turunduskampaaniat auhinna vääriliseks.

Kaks auhinda – Hõbemuna  Trükireklaami kategoorias ning Pronksmuna Välimeedia postri kampaanias pälvis sügisene moekampaania Üleminek sügismoele. Kampaania on koostöös Viru Keskusega loonud loovagentuur AGE Creative, loovjuhtide Maria Urbi ning Vladimir Loginovi juhtimisel.

Hõbemuna teenis Ostukoha (POS) materjali kategoorias Viru Toidutänava lansseerimiskampaania osana loodud lahendus toidukäru jaoks – Anna nõu. Viru Toidutänav oli esimene projekt, kus täies mahus rakendati Viru Keskuse uut visuaalset brändingut ning sellel põhinevat infograafikat. Sellest lähtus nii terviklik lansseerimiskampaania Riku reegleid kui ka erinevad posivad või kampaaniapõhised infograafilised lahendused. Väärib äramärkimist, et Riku reegleid kampaania oli ka Aasta turundusteo nominent. Kampaania Riku reegleid on loodud loovagentuuri Optimist Creative poolt strateegiajuhi Agnus Laane ja loovjuhi Erin Luzkov, lisaks kuulusid meeskonda Paula-Stina Tasane ja Margaret Põldsaar.

Viru Keskuse kõige ulatuslikuma mõjuga projekt visuaalse brändikeele uuendamine ning sellel põhineva infograafika uuendamine tunnustati Infograafika meisterlikkuse kategoorias Hõbemunaga. Selle projekti elluviimine jätkub veel pikalt, kuid esimesed kaasaegses võtmes lahendused on juba kasutusele võetud ning kliendile nähtavad. Uue visuaalse keele ja infograafika on Viru Keskusele loonud juba mitmendat aastat Aasta disainiagentuuriks valitud BOND, kus Viru Keskuse projektiga on tegelenud Nils Kajander, Ivan Khmelevsky, Laurence Duschemin, Egle Anton ja Kirill Ratman.

Lisandunud auhindadega on Viru Keskuse loovkonkursite auhinnariiul veelgi mahukam – nüüdseks saab kokku lugeda 54 auhinda erinevatel loovus- ja reklaamikonkursitel.

Kõik uudised