Kõik uudised

Viru Keskuse parim teeninduskoht on Magusa Maja kommipood

28.01.2019

Viru Keskuse parim teeninduskoht on Magusa Maja kommipood

Pühapäeval, 27. jaanuari õhtul tunnustati taas Viru Keskuse parimaid teenindajaid, teeninduskohti ja ostukeskkondi lõppenud aasta tulemuste põhjal. Parim Teeninduskoht 2018 tiitli pälvis kodumaine Magusa Maja kommipood, parimaks ostukeskkonnaks hinnati Calvin Klein Jeans kauplus ning Viru Keskuse parim teenindaja on Mari-Liis Saal ehtebutiigist Goldtime.

Iga aasta jaanuarikuu viimasel pühapäeval avalikustatakse Viru Keskuses lõppenud aasta tulemuste põhjal parimad teenindajad ja teeninduskohad ning antakse üle auväärsed tiitlid.

„Tegemist on tunnustusega, mille üle kõigil tiitlivõitjatel on põhjust uhke olla, kuna parimad selguvad kogu aasta väldanud koolituste, testimiste ja hindamiste tulemusena ja iga teenindaja isiklik panus mängib kogu protsessis rolli,“ kommenteeris Viru Keskuse turundus – ja kommunikatsioonidirektor Taivi Koitla.

Peamised konkursid, mida aasta vältel Viru Keskuses korraldatakse on Parim Teenindaja, Parim Teeninduskoht ja Parim Ostukeskkond. Parimad teeninduskohad selgitatakse välja teenindustaseme praktiliste oskuste põhjal ning hiljem ka teooriateadmisi hinnates. Parimaid ostukeskkondi selgitavad välja ostlejad ja ostukeskkondade spetsialistid ning parim teenindaja selgub peale testostlemisi ja teooriateste finaali pääsenute hulgast ühe päeva vältel toimuval müügivõistlusel, kus teenindajad panevad oma oskused proovile žürii ja kaamerate valvsa pilgu all müües võõras keskkonnas varem teadmata kaupa. „Meil on suur au ja tunnustus kaasata kõiki teenindajaid sellesse, et pakkuda aina paremat teenindustaset. Konkursid pole lihtsad läbida ja kõik ses protsessis osalejad on omal moel võitjad,“ lisas Koitla.

Sel korral Viru Keskuse parima teeninduskoha tiitli võitnud Magusa Maja kommipood on aastaid silma paistnud suurepärase teenindusega. „Meie jaoks on oluline, et klient väljuks me poest naeratades ja hea meeleoluga,“ rääkis Magusa Maja juhatuse liige Tõnis Mikkor. „Loomulikult on ka meil välja töötatud teenindusstandard ja hea teeninduse alustalad ent selleks, et pakkuda head ostukogemust, ei piisa vaid koolitustest ja õpitud tarkustest. Hea suhtlus kliendiga tekib tahtest. Ning selle eelduseks on omakorda sobivad isikuomadused,“ kirjeldas ta. „Leian, et head teeninduskogemust saab pakkuda inimene, kes on lisaks oskustele ja teadmistele lahke, tore ja sümpaatne,“ võttis Mikkor teema kokku.

Viru Keskuse Parim Teeninduskoht 2018 on Magusa Maja kommipood, teise koha saavutas Premiere by Poldma ning kolmanda koha lillekauplus Cityflower.

Parim Teenindaja 2018 on Mari-Liis Saal (Goldtime), teise koha pälvis Jelena Vesselova (Goldtime) ning kolmanda koha Mariliis Pelberg (Premiere by Poldma).

Viru Keskuse Parim Ostukeskkond 2018 on Calvin Klein Jeans, teisele kohale hinnati Sportland ning kolmanda koha vääriliseks Apotheka.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda. Lisainfo:  www.virukeskus.com.

Kõik tiitlid:

Parim Teenindaja 2018:

I koht – Mari – Liis Saal (Goldtime)

II koht – Jelena Vesselova (Goldtime)

III koht – Mariliis Pelberg (Premiere by Poldma)

Eritiitel: Müügiguru 2018 – Mari-Liis Saal (Goldtime)

Parim Teeninduskoht 2018:

I koht – Magusa Maja kommipood

II koht – Premiere by Poldma

III koht – Cityflower

Parim Ostukeskkond 2018:

I koht – Calvin Klein Jeans

II koht – Sportland

III koht – Apotheka

Eritiitlid:

Parim Vaateaken – Sportland

Parim Proovkabiin – Denim Dream

Parim Proovikabiin – Marella

Parim Proovikabiin – Monton

Aasta Uustulnuk – Ain Kossas

Aasta Koostööpartner – Aleksei Hnõkin (Yolo)

Aasta Koostööpartner – Kristiina Kõllo (Goldtime)

Aasta Koostööpartner – Aveli Kippari (Goldtime)

 

 

 

 

 

 

 

Kõik uudised