Kõik uudised

Viru Keskuse Parim Teeninduskoht on Calvin Klein Jeans

27.01.2020

Eile, 26. jaanuari õhtul tunnustati taas möödunud aasta tulemuste põhjal Viru Keskuse parimaid teeninduskohti, ostukeskkondi ning professionaalsemaid teenindajaid. Parimaks teeninduskohaks hinnati Calvin Klein Jeans butiik, parima ostukeskkonna tiitli pälvis
Tele2 ning 2019. aasta silmapaistvaimaks teenindajaks Viru Keskuses tunnistati Hanna Brigita Jaanovits Tommy Hilfigeri poest.

“Jaanuarikuu viimasel pühapäeval toimuvast parimate tunnustamisest Viru Keskuses on saanud iga-aastane oodatud traditsioon, millega teeme kummarduse meie teenindajate tublile tööle ning tunnustame ostu- ja teeninduskohti, kes järjepidevalt pingutavad selle nimel, et külastajat võtaks vastu kaasaegne, õdusa miljöö ja meeldiva teenindusega ostukeskkond. Võitjad võivad enda üle teenitult uhkust tunda, kuna auväärsed tiitlid selguvad terve aasta vältava mitmekülgse hindamise tulemusena,” rääkis Gertti Kogermann, Viru Keskuse tegevjuht.

„Parim Teeninduskoht“ konkursi võitjad selgitakse välja, testides nii klienditeeninduse praktilisi oskusi kui ka hinnates vajaliku teooria tundmist. 2019. aasta parimaks tunnistatud Calvin Klein Jeans kauplusele järgnesid siin Apotheka ja Yolo pood. Parim Ostukeskkond selgub külastajate ning ostukeskkondade spetsialistide koondhinnangu tulemusena. 2019. konkursi esikolmik on selles kategoorias vastavalt Tele2, ehtepood Grenardi ja rõivakauplus Marc O’Polo.

Parima Teenindaja konkursi finalistid valitakse testostude ja teooriatestide tulemuste põhjal ning tiitlivõitjad selguvad terve päeva vältel toimuvas müügivõistluses kaamerate ja žürii pilgu all, kus teenindajate oskused pannakse tõeliselt proovile nende jaoks võõras ostukeskkonnas igapäevatööst erinevat kaupa müües. 2019. aasta tublimatest tublimad olid Viru Keskuses Hanna Brigita Jaanovits (Tommy Hilfiger, I koht), Karis Lipp (Tommy Hilfiger, II koht) ning Mariliis Pelberg (Premiere by Poldma, III koht).

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega paik ning eelistatuim ostukeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise kõrgeim tase LEED O&M Platinum ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud ligi 40 auhinda.

 

 

Kõik uudised