Kõik uudised

Viru Keskuse katuseterrasil avati inimkatapult

3.06.2020

Viru Keskuse katuseterrasil avati meelelahutuskoht PARK’la, kus saab nii lõbusalt ja sportlikult aega veeta kui ka maitsvaid toite ning jooke nautida. Paiga üheks eriliseimaks atraktsiooniks on inimkatapult, mille abil saab adrenaliinirohke õhulennu ajal vaate Tallinna vanalinnale.

PARK’la asutaja Siim Tuka sõnul tekkis mõte erinevaid sportlikke ja seltskondlikke tegevusi pakkuva paiga avamiseks välismaal reisides. “Eesti suvi on niigi üürike ja seda enam tuleks päikeselisi päevi võimalikult palju õues nautida,” leiab Tukk. “Oleme linna keskseimas asukohas suurimale väliterrassile kokku kogunud väga palju kaasahaaravaid atraktsioone, kus saab vahvalt aega veeta nii üksi, sõpradega kui ka perega.”

PARK’la asutaja Siim Tuka sõnul on senisest veelgi olulisem turvaline meelelahutus ning Viru Keskuse katuseterrass pakub selleks suurepärase võimaluse Tallinna südames. “Lisaks vahvatele atraktsioonidele on meie juures võimalik ka mobiilne kontor püsti panna, oleme paigaldanud laudade juurde arvuti laadimise võimaluse. Park`la on Sinu kodu südalinnas, kus saab töötada, süüa ja ka meelelahutust nautida.”

PARK`la selle aastaseks kõige adrenaliinirohkemaks atraktsiooniks on inimkatapult, kus soovija lennutatakse 33 meetri kõrgusele, kust avaneb hunnitu vaade Tallinn vanalinnale. Tegemist on kindlasti rohkelt positiivseid emotsioone pakkuva elamusega, mis jääb pikaks ajaks meelde.

Meelelahutuspargi toitlustuse eest vastutab tippkokk Joonas Koppel, kes iseloomustab spetsaalselt Viru Keskuse jaoks loodud kontseptsiooni Jounz Viru järgnevalt: “Sel suvel toome me külastajateni täiesti uusi kui ka juba tuntumaid maitseelamusi, mis on inspireeritud erinevatest maailmapaikadest nagu näiteks Aasia või Mehhiko.
Toite saab nautida nii lihtsamas tänavatoidu kui ka elegantselt serveeritud restorani stiilis. Roogadele annavad parima maitse ning viimse lihvi rõõmsameelsed ja pikaajalised kolleegid, kes on ennegi erinevates tipprestoranides õlg-õla kõrval töötanud.
Me armastame mida teeme ja teeme seda, mida armastame!”
Joonas Koppelil on varuks nii mõnigi salaretsept ja kindel siht muuta pakutavaid roogasid iga paari nädala tagant, pakkudes põnevust ka igapäevasele külastajale.

PARK’la on Viru Keskuse 4. korruse katusealal avatud E-P 12-22 ning jääb avatuks septembrikuuni. PARK’lasse pääseb Rahva Raamatu neljanda korruse, Estonia puiestee tänava äärse trepikoja või Viru Keskuse autoparkla kaudu.

Lisainfo:
Siim Tukk
parklatallinn@gmail.com

Kristel Sooaru
Kristel.sooaru@virukeskus.com

Kõik uudised