Kõik uudised

Viru Keskuse iDeal Apple premium partner salong avati meeleolukalt ja rekordkäibega

17.05.2023

Eestis tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav iDeal avas Viru Keskuses Eesti esimese Apple Premium Partner kontseptsiooniga esindussalongi. Tegemist on Apple’i uue lähenemisega, mis pakub klientidele võimalust õppida ja kogeda kõik ühes Apple’i kogemust läbi uuenduslike toodete ja teenuste. 

„Oleme siinsel turul tegutsenud juba kauem kui veerandsajandit ning kasvanud väike-ettevõttest tänaseks unikaalseks turu kvaliteediliidriks, mis pakub tööd 120 inimesele. Uue ja ainulaadse esindussalongi avamine 30. tegutsemisaastal on omamoodi teetähis ja sümboolne kingitus nii meie headele klientidele, koostööpartneritele kui pühendunud tiimile,“ ütles iDeal Group AS tegevjuht Antti Adur ja lisas: „salongi avamine Tallinna tuiksoonel on oluline etapp ettevõtte arengus. Viru Keskuse dünaamika toetab meie soovi olla olemas kõigi jaoks ja kõikjal.“

Aduri sõnul on uue Apple Premium Partner kontseptsiooniga salongi üheks põhiväärtuseks personaalsus. „Oleme tuntud suurepärase kliendisuhtluse poolest. Soovime seda meie uues esinduses veelgi enam kinnistada,“ ütles iDeal Group AS tegevjuht Antti Adur.

iDeal Apple’i esindussalongis pööratakse suuremat tähelepanu ka ärikliendile. „Kuna kasvatame ärikliendi fookusega turuosa, aitab igapäevaselt tööl olev ärikliendihaldur just kliendi ettevõtte spetsiifikat arvestades nõustada ja leida parimad seadmed ning teenused,“ selgitas Adur.  Erinevalt teistest iDeali esindustest, on Viru salongis eraldi hooldusspetsialist, kes vajadusel saab kergemate murede puhul pakkuda koha pealset ekspressteenust.

Adur märkis, et Viru salongi puhul pööratakse väga suurt tähelepanu tasuta koolitustele, mis kestavad 20-30 minutit ning kuhu saavad registreerida end kõik soovijad.

Kõik uudised