Kõik uudised

Viru Keskuse GRENARDI salongi külastas tuntud ehtekunstnik Laura Bicego brändist NANIS

9.11.2023

Eestis aastaid populaaseimate ehtebrändide seas püsinud NANIS asutaja ja disainer Laura Bicego külastas novembri alguses GRENARDI Viru Keskuse salongi, et kohtuda Eesti klientidega. 

Kohtumine Lauraga Bicegoga toimus Viru Keskuse GRENARDI salongis, mis on just saanud värskenduse ja pakub klientidele ainulaadset privaatteeninduse tsooni. Kohtumisel jagas Laura oma unistust ehete kontseptsioonilisest revolutsioonist. Laura nägemuses peaksid juveelid sulama igaühe elustiili igasse tahku. Just see inspireerib kunstniku looma ehteid, mis muudavad oma kuju ja kohanduvad igaks elujuhtumiks, olles samal ajal eristuvad ja ülimalt kantavad, kerged ja mitmekülgsed. Iga NANISe teos on mõeldud tõlgendamiseks vastavalt iga naise maitsele, isiksusele ja olukorrale.

“Eesti naisi iseloomustab tagasihoidlik, aga meeldejääv ilu, millega sobib väga hästi kokku vaoshoitud, matt sära. Samuti on kohalikud naised väga moekad ehk just siin leiavad tähelepanu meie viimased transformer tooted, millest saab teha nii tšokkeri, kaelakee kui ka käevõru,” tutvustab uut NANISe kollektsiooni Laura Bicego, kelle sõnul olid valimatult kõik kohtumised põhjamaiste brändi austajatega meeldivad ja meeleolukad.

Itaalia Veneto piirkonnast pärit NANIS brändi allkiri on sellele iseloomulik graveerimistehnika, mis lisab kullale mati läike. NANIS pinnaviimistlus laseb valgusel tungida kulla pinnast sügavamale, kiirgates sooja sära üle iga detaili ja muutes selle ainulaadseks ning eriliseks.

GRENARDI tegevjuhi Julia Šandra sõnul on nii kõrgete ehtemaailma staaride Eestisse jõudmine hea märk kohaliku turu küpsusest ja kasvanud ostujõust. “Oleme aastakümnete jooksul harjunud, et kullast ja vääriskividest loodud ehted on pigem klassikalise, traditsioonilise disainiga, kuid NANIS muudab seda mustrit. Brändile omane maitsekus toob meieni kulla ja vääriskivide kaasaegset ilu, mida paljud ei oskagi oodata. Meil on väga hea meel, et Eesti tarbijad on siin julged ja eesrindlikud,” lauses Šandra.

NANIS on Itaalia luksuslik ehtebränd, mille väärtuseks on meisterlikkus ja käsitöö. Lisainfo NANIS ja Laura kohta:https://www.nanis.it/en

2023. aastal täitub GRENARDI juveelikauplusteketil 15. tegutsemisaasta. Sünnipäeva tähistamiseks korraldab GRENARDI Tallinnas rida kohtumisi ehtemaailma suurimate tähtedega, kes tulevad sel puhul eksklusiivselt Eestisse. 2023. aasta lõpus külastavad Eestit veel Giorgio Visconti, Leo Pizzo ja Annamaria Cammilli. Sel aastal avas GRENARDi uuenenud Viru Keskuses Baltikumis ainulaadse privaatteenindusega salongi, mille väljapanek on siinse piirkonna üks parimaid ning meelitab huvilisi ja ostjaid nii Eestist kui ka naaberriikidest. 

Fotod Kalev Lilleorg

Kõik uudised