Kõik uudised

Viru Keskuse Grenardi kaupluses esitleti meestele mõeldud pärlikollektsiooni

18.12.2023

Jätkates oma 15-nda sünnipäeva tähistamist brändisaadikute ja erikollektsioonide tutvustamisega, esitles Grenardi esmakordselt Eestis meestele mõeldud pärlehete kollektsiooni.

Grenardi salongidesse on jõudnud rahvusvaheliselt tuntud Gellner pärliehete kollektsioon BOLD, mis on mõeldud vaid meestele. Kollektsiooni esitles isiklikult brändisaadik Daniel Harer.

„Kaasaegne mood lubab seada laiemad raamid ehete kandmisel, mis ei tähenda keeldumist traditsioonilistest soorollidest. Näeme, et aina rohkem mehi avastab enda jaoks pärlehteid, tuues välja oma loomulikku mehelikkust ja stiili,“ tutvustas Eestisse toodud meeste kollektsiooni Gellner pärliehetebrändi esindaja Daniel Harer. Tema sõnul on julge samm ennast ära tasunud ja kollektsioon on saanud populaarseks üle terve maailma

„Koos meestele mõeldud kollektsiooniga tõi Daniel Harer Eestisse ka naistele mõeldud uudiseid pärlimaailmast ja leiame ka sealt väga huvitavaid, üsna domineeriva ja julge sõnumiga ehteid. Loodame nende kollektsioonide osas meie edumeelsetele, ilmselt ka noorematele klientidele, samuti aga välismaisetele külalistele, kes viimase paari aasta jooksul on avastanud Eesti luksuskaupade valiku,“ lisas Grenardi tegevjuht Julia Šandra. Tema sõnul on eesrindlik Eesti klient võtnud omaks nii meestele kui naistele mõeldud moekaid ehteid soojalt ja siira huviga.

Meestele mõeldud pärlehteid on loomas kaasaegset trendi, mis oli käesoleval hooajal kõnetatud mitme silmapaistva ehtebrändi poolt, nagu näiteks MIKIMOTO ja Tiffany ning kantud ASAP Rocky, Pharrell Williamsi, Billy Porteri, Shawn Mendesi, ja kõige silmapaistvamalt, Harry Stylesi poolt. Gellner disaineri sõnul ei olnud kollektsiooni otseseks eesmärgiks erinevate soorollide kõnetamine, kuid selle loojatel on hea meel kui see annab lisatuge mitmekesisusele ja väljendusrikkusele igas isikus.

Käesoleval aastal täitub GRENARDI juveelikauplusteketil 15. tegutsemisaasta. Sünnipäeva tähistamiseks korraldab GRENARDI Tallinnas rida kohtumisi ehtemaailma suurimate tähtedega, kes tulevad sel puhul eksklusiivselt Eestisse. Sel aastal avas GRENARDi uuenenud Viru Keskuses Baltikumis ainulaadse privaatteenindusega salongi, mille väljapanek on siinse piirkonna üks parimaid ning meelitab huvilisi ja ostjaid nii Eestist kui ka naaberriikidest. 

Fotod Egon Ligi, Grenardi

 

Kõik uudised