Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Viru Keskuse Goldtime’is pakuti hommikusöögiks glamuuri ja teemanteid

7.12.2023

Käes on see aeg aastast, mil ei pea pidustustega ootama õhtuhämarat, alustada võib juba hommikul. Just nii taasloodi eile, 6. detsembril maailma ühe legendaarseima filmi “Hommikueine Tiffany juures” ainetel tõeline glamuuribrantš ning nii mõnigi naine leidis end Audrey Hepburn’ist inspireerituna teemantide lummusest.

Teemandihommikul jagati osalejatele teadmisi ehtemaailma trendidest ja ajaloost. Goldtime’i juveelieksperdi Aveli Kippari sõnul on Goldtime’i peaaegu 25 tegutsemisaasta jooksul olnud väga palju põnevust ning ehete loomine ja kandmine on muutunud oluliselt mitmekesisemaks ning võimalusterohkemaks.

Lisaks Kipparile jagas üritusel oma kogemust juveelimaailmas toimetamisest hinnatud ehtedisainer, gemmoloog ja teemandibrändi Karine Parras looja Karin Parras. Glamuurimaailma punaste vaipade emotsioone andis aga edasi hinnatud ajakirja Säde peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja.

“Mul on tõeliselt suur rõõm tutvustada Eesti naistele lisaks juba tuttavatele maapõuest kaevandatud teemantidele ka labori-teemantide võlu. Olgu teadmiseks, et tegemist on vääriskiviga, millel on identsed keemilised, füüsikalised ja optilised omadused kaevandatud teemantiga. Labori-teemantil on sõbralikum hinnaklass, mis annab suuremaid võimalusi valikuteks,” räägib ehtedisainer Karin. Spetsiaalselt Goldtimele loodud labori-teemantidega ehtekollektsioon oli disaineri hinnangul põnev koostöö.

Teemandihommik oli inspireeritud Audrey Hepburni ajatust rollis kultusfilmis „Breakfast at Tiffany’s“. Pane selga siidikleit, lisa kaela kaunistama pärliread ning lase end unistustel kanda. Tea, et ükski unistus ei ole liiga suur! Just nii mõtles Holly Golightly „Breakfast at Tiffany`s“ ikoonilises stseenis Tiffany & Co. ikoonilise vaateakna ees.

Sündmusel tõestati, et glamuur ja teemandid ei ole ainult õhtuste pidustuste märksõnad. Just nii juhtis veetlev Eda-Ines Etti kokku saabunud külalised läbi küllusliku ehtevõlumaa hoopiski mõnusal hommikubrantšil. Meeleolukad vestlused hõrkude hommikukohvi aroomide ja kauni Chaidla latte-kunsti seltsis, suus sulavad croissant’id ja bravuurikad mimosad tõid kokku pühademeeleolus seltskonna, et enne kiiret jõulusaginat võtta aega ja lasta mõte sinilinnuna rändama soovunelmate radadele.

Eesti suurim luksuskauplus Goldtime on uhiuues kuues avatud Viru Keskuse 1. korrusel. Uuenenud kauplusest leiab lisaks Eesti suurimale teemandi ja kuksuskellade valikule, Eesti parima kliendikogemuse ja ainulaadse 360-kraadise privaatse ehtekonsultatsiooni teenuse.

Kõik uudised