Kõik uudised

Viru Keskuse auhinnariiul täienes kahe munaga Kuldmuna loovuskonkursilt

23.04.2024

Viru Keskuse auhindade ja tunnustuste rida täienes kahe võiduga hiljutisel Kuldmuna loovuskonkusril, kuhu esitati rekordarv nominatsioone.

Hõbemuna võitis Disaini meisterlikkuse – foto kategoorias ja Pronksmuna Trükireklaami kategoorias eelmise aasta kõmulisim kampaania Ehe püha, mille lõi Viru Keskuse jaoks pikaaegne loovpartner AD Angels.

*Lähenesime jõuludele mõeldes veidi teise nurga alt, soovides meelde tuletada, et lisaks materiaalsetele kingituste tegemisele on see ka aeg, millal vaadata enda sisse. Aeg mõelda lähedastele ja tõeliselt olulistele asjadele. Tuleb tunnistada, et meie kampaania Ehe püha tõi esile palju vastakaid arvamusi, kuid hea ja loova reklaami eesmärk see ju ongi. Tulemuste poolest saame kommenteerida, et Ehe püha digikampaania oli üks meie edukamaid ning eelmise aasta detsembris saavutasime Viru Keskuse ajaloo rekordkäibe”, kommenteerib Kristel Sooaru, Viru Keskuse turunduse- ja kommunikatsioonijuht. 

Jõulud on aeg, mil hoida, koguda ja kinkida soojust erilistest hetkedest. Ehedatest hetkedest. AD Angels loodud kampaanias seoti kokku üks maailma kuulsaim lugu – jõululaps – ja maailma kuulsaim ehe – Vermeeri pärlkõrvarõngas. Sündis dialoog kaasaegse ja ajaloolise, pühalikkuse ja meie endi elude vahel.  „Mees lapse ja pärlkõrvarõngaga” sümboliseerib ajatut lihtsust, millest kajab vastu tõde, et iga ehe hetk on püha. 

Loovmeeskonda kuulusid Kärt Villman loovjuhina, Jan Teevet copy-writerina ja modellina, Kristi Pedai projektijuhina, Iris Kivisalu fotograafina , Britt Samoson stilistina ning modelli välimuse eest vastutas Liisi Põllumaa.

Viru Keskusel on nüüdseks pea kuuskümmend auhinda ja tunnustust, viimased neist Parima teenindusorganisastiooniks valimine Kiida teenindajat kampaanias ning kolm auhinda Kaubanduse Aastakonverentsilt, kus keskusele omistati Aasta kaubandusteo, Publiku lemmiku ning Ökoinnovatsiooni-ja tulevikulahenduse tiitlitega. 

Kõik uudised