Kõik uudised

Viru Keskuse aatriumis avatud Jõuluturu vallutasid advendikontserdid

6.12.2021

Detsembri teisel nädalal vallutasid Viru Keskuse aatriumis avatud Jõuluturu advendikontserdid, kus heade koostööpartneritre Jazzkaare ja Tallinn Music Week’i abiga said publikuni toodud armastatud Eesti muusikud.

Esimese artistina astus lavalaudadele  Eesti R&B jaulja ja laulukirjutaja Anett kitarrist Johannes Laasi saatel . Kodumaise publiku poolt palavalt armastatud Anett ei olnud esimeseks kontserdi esitajaks valitud  mitte juhuslikult. Aneti ja Viru Keskuse koostöö sai alguse juba 2020 aasta märtsis, kui Anett esimest korda Viru Keskuse atriums populaarse FIBIT’i raames esines.  2021. aastal aitas Viru Keskus Anetil publikuni tuua tema esikalbumi “Morning After” II vinüülitiraaži. Selleks hetkeks oli Aneti album “Morning After” nomineeritud käesoleval aastal Eesti Muusikaauhindadel Aasta albumi tiitlile. Anett ise aga noppis nii Aasta Nais- kui Pop-artisti tiitlid.

Jazzised noodid jätkusid ka reedesse 3. detsembrisse, kui lavale astus Laulja ja helilooja Liina Saar Jürmo Eespere ja Mihkel Mälgandi saatel, esitades trübüüti Rootsi jazzlauljale Monica Zetterlundile.

I’le panid täpi duo Robert Linna ja Marten Kuníngas, kes kitarri saatel oma populaarsemaid lugusid esitasid.

Kuigi pühaliku meeleolu loonud kontserdid said läbi, jääb neist Viru Keskuse aatriumisse  aasta lõpuni avatuks Jōululaat, mis pakub elamusi eesti disainist ise piparkoogi disainimise võimaluseni ja kodumaisest kosmeetikast kingi pakkimiseni.  Meeleolukaid ja maistvaid jõulukingitusi pakuvad RevalCafe piparkoodilett, kust leiab nii personaliseeritud piparkoogid kui ka piparkoogimaja väikestele päkapikkudele, juustusõpru rõõmustab Juustukuningad oma parima valikuga. Rikkaliku valiku Eesti disainitooteid on kaasa võtnud LEVI disainipood ning oma kõige laiema tootevalikuga on kohal kvaliteetbränd ALPAKA. Et jõuluhõng jõuaks kõikide pereliikmeteni, siis Happy Socks`i jõulusokid on selleks parim kingitus. Aatriumit ümbritsema jäävad Eesti kvaliteetseimad parfüümi-, ilutoodete- ja juveelibutiigid. Ning III korrusel ootab Sind jätkuvalt Eesti suurim raamatupood.

Kōik pühalikult koos!

 

 

Kõik uudised