Kõik uudised

Viru Keskus tunnustas 2020 aasta parimaid teeninduskohti

22.02.2021

Täiuslikkus ei ole saavutatud mitte siis, kui pole enam midagi lisada, vaid siis, kui pole enam midagi ära võtta. Nii on öelnud kirjanik Antoine de Saint-Exupéry. Täiuslikkus kõiges, ka klienditeeninduses, on olnud Viru Keskuse brändilubaduse oluline alustala ning jaekaubanduse tormituultes on kliendikesksusel aina olulisem roll.

Ka lõppenud 2020 aasta ei olnud erand ja hoolimata keerulistest oludest tunnustas Viru Keskus oma parimaid teenindajaid, pöörates tähelepanu eelkõige ühtsetele teenindusmeeskondadele ja tehtud  töö järjepidevusele.  Nii valitigi parimad välja läbi terve aasta väldanud mõõtmisprotsessi kaudu, mis hõlmas nii teooriateste kui ka kauplustes läbi viidud testostlemist.

„Keerulistel aegadel avalduvad juhtide tugevused kõige selgemalt ja meil on äärmiselt hea meel näha Viru Keskuse müügiteamidel sedavõrd tugevaid juhte, kes on leidnud motivatsiooni ja tarkust hoida klienditeeninduse taset kõrgel” lausus Viru Keskuse tegevjuht Gertti Kogermann.

„Me lihtsalt ei käi tööl, me võtame osa inimeste eludest. Meie kliendid on meie külalised ja kõige suurem rõõm on, kui saad osaleda kliendi elus nii tähtsa sündmuse kui pulmad või kihlus planeerimisel“ räägib oma juhtimispõhimõtetest Viru Keskuse parima teeninduskoha konkursil esikoha võitnud kaupluse Goldtime juhataja Jelena Vesselova. Mõtsikledes edu üle jätkab ta „Armastage seda, mida te teete, jagage oma meeskonnaga ja klientidega puhtaid emotsioone“.

Viru Keskuse parima teeninduskoha konkursi lõpptulemused olid järgmised:

V koht – moekauplus Marella

IV koht ja tunnustus kõrge teenindustaseme hoidmise eest kõige reguleeritumas sektoris – MyFitness Viru Keskus

III koht – jalatsikauplus ECCO, juhataja Krista Auulik

II koht – ProOptika, juhataja Marilin Hango

I koht – Goldtime, juhataja Jelena Vesselova

Vaata videot parimate autasustamisest siit.

Kõik uudised