Kõik uudised

Viru Keskus tituleeriti loovusfestivalil Kuldmuna Aasta parimaks klendiks

24.03.2020

20. märtsil 2020 toimunud järjekordselt Turundajate Liidu poolt korraldataval turundus – ja reklaamiauhindade konkursilt Kuldmuna sai Viru Keskuse turundusauhindade kogu märkimisväärse täienduse. Kokku pälvis Viru Keskus 2019 aasta jooksul loodud reklaamilahenduste eest 2 Kuldmuna, 3 Hõbemuna ning 2 Pronksmuna ning vast kõige väärtuslikuma tunnustusena ka nimetus Aasta parim klient.

Kõige rohkem tunnustust pälvis Viru Keskuse Sügismoe kampaania Viruaalne Mood, mille käigus kutsusime külastajad saama osa sügishooaja moest virtuaalrännaku abil. Viruaalne moerännak sai Kuldmuna ambient reklaamlahenduse kategoorias ning kaks Hõbemuna – suure teenusekampaania ja avaliku üritusturunduse kategooriates. Meie asendamatuteks partneriteks ja tiimiks projekti juures olid: Taivi Koitla, Helen Kikkas-Tikerpe, agentuur Age Creative koos loomingulise meeskonnaga, kuhu kuulusid Kadrin Visse, Vladimir Loginov, Kalle Veesaar ja kindlasti ka VR teostuse teinud Babahh Media. Üritusturunduse pool oli selle projekti puhul läbi viidud agentuuri Stiilikanal poolt.
Virtuaalrännaku kohta saad rohkem näha:
http://defol.io/kuldmuna/2020-viruaalne-mood

Järgmise väärika Kuldmuna olulises kategoorias pälvis Viru Keskus koos agentuuriga Age Creative välireklaami kategoorias oma 2019 sügistalvise allahindluskampaania eest. Ka siin olid loomingulises teamis agentuur Age Creative, lisaks veel Taivi Koitla, Kalle Veesaar, Liisi Eesma.
Vaata kampaania kohta rohkem: http://defol.io/kuld…/2020-viru-keskuse-allahindluskampaania

Sellega tituleeritud põnevad tehnoloogilised moeelamused ei lõppe, sest ka meie 2019 aasta kevadine hologrammidel moeetendus leidis tunnustust, sel korral Pronksmuna. Kevadel viisime külastajad hologramm-moe keerisesse, kus kuu aja jooksul said meie külastajad näha ellu ärganud moekomplekte hologrammidena, samas juhatades huvilise ka konkreetsesse kauplusesesse. Eestis esmakordselt moe tutvustamisel hologrammi tehnoloogiat kasutanud seeria viisid ellu KNM Eesti OÜ, koostöös agentuuriga Stiilikanal, loomingulisse meeskonda kuulusid veel Taivi Koitla, Külli Piibar, Jan Škurinski, Gerdo Kaasik ja Karmo Kaasik. Viru Keskus on senini ainus kaubanduskeskus, kes kasutab oma keskuses hologramm lahendust lisaks klassikalistele reklaamikanalitele.
Vaata kampaania kohta rohkem informatsiooni siit: http://defol.io/kuldmuna/2020-hologramm-mood

Väikese teenusekampaania katekoorias nimetati Hõbemuna vääriliseks meie unustamatu Ants ?ma kampaania, millega tuletasime meelde Viru Keskuse pikaajalist toetust Eesti kultuurile. Soovisime tuua kunstiajaloo ühe oluliseima Eesti kunstniku tänapäeva ja tähistada sellega nii Eesti Kunstimuuseumi sajandat juubelit kui Viru Keskuse asukohta Ants Laikmaa tänaval. Selle kampaania eest soovime tänada eelkõige Eesti Kunstimuusemi meeskonda ja loovteami agentuurist Age Creative ning ka meie noori näitlejaid ning muusikuid, kes kehastusid Ants Laikmaa maalideks äärmise loomulikkusega.
Rohkem Ants ?ma kampaaniast: http://defol.io/kuldmuna/2020-viru-keskus-laikmaa-1.

Väikese boonusena saime Pronksmuna töökuulutuse eest, millega otsisime omade hulka kaasamõtlejat, ka selle kampaania aitas ideest lahenduseni vormida Age Creative.
Rohkem sellest kampaaniast leiad: http://defol.io/…/2020-viru-keskuse-kaasamotleja-tookuulutus.

Legendaarne loovusfestival Kuldmuna toimus Turundajate Liidu (TULI) eestvedamisel juba 22. korda. Sel aastal ühines Kuldmunaga ka ADC*Eesti Disainiauhindade konkurss.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega paik ning eelistatuim ostukeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise ja haldamise kõrgeim tase LEED O&M Platinum ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud nüüdseks 47 auhinda.

 

 

 

Kõik uudised