Kõik uudised

Viru Keskus tähistas uuenemist

19.05.2023

Viru Keskus tähistas eile oma 20-aastase ajaloo suurimate sisemiste renoveerimistööde lõppu Ringmängu peoga. Täielikult uuenenud ja värskelt istutatud rohesammastega palistatud aatriumis esinesid rohkem kui 1500  esinesid Kitty Florentine, Ewert and The Two Dragons, Sander Mölder ja Puuluup. Moehuviliste pilke püüdis uuenenud keskuse esmaklassilisest valikust kokku pandud julge ja meeldejääv moeetendus, mida vedasid Eesti stilistid Julia Volosko, Liisa-Chrislin Saleh ja Aivar Antonio Lätt. Moeetenduse vürtsiks kõndisid lavalaudadele modellid, keda tavapäraselt on näha hoopis teistes rollides. Modellid aitasid kauniks teha meigikunstnik Maris Rätte koostöös Lancome`ga ning Make yourID meisterjuuksurid koostöös Wellaga.

Peo tipphetkeks kujunes keskuse parimate teeninduskohtade ja teenindajate autasustamine. 2022. aasta heade töötulemuste eest särasid Goldtime, MyFitness ja ProOptika, kus töötavad ka Viru Keskuse parima teenindaja tunnustuse saanud Agne Mikker (ProOptika), Jana Krot (Goldtime) ning Kiira Ivanova (MyFitness).

Peokülalised said nautida hõrgutisi nii keskuse koridorides asuvatest pop-up suupistebaarides kui ka linlaste südamed võitnud Toidutänaval. Ilule ja tervisele pühendatud Ilusfääri korrusel kostitas külalisi parimate austritega meister Anti Lepik.

Eilsele ägedale peole eelnenud pea kaheaastase ehitusprotsessi kokkuvõtet saab näha siin.

Kõik uudised