Kõik uudised

Viru Keskus ja parkimismaja on avatud ka teedeehituse ajal

5.07.2023

_A__I__
T_LL_NNa südalinn on ringitegemisel ja see võib tunduda hirmutav, aga tegelikult saad meile külla tulla ja pääsed keskusesse igast sissepääsust, ka autoga tulles, saad ligi otse kuni parkimismajani igalt suunalt.

Autoga tulijana jõuad Põhja-Tallinna ja Nõmme poolt meieni välja mööda oma harjumuspärast teekonda Pärnu maanteed või Mere puiesteed. Kui tuled Kadrioru poolt, pead oma harjumusi veidi muutma, aga jõuad ilusti meie parkimismajani välja mööda Tartu maanteed, keerates seejärel Kaubamaja tänavale, see on pisike tänav kohe peale Kaubamaja peahoonet, peale Kaubamaja tänavat toob sind meie parkla sissesõiduni väike poolring ümber Tammsaare Pargi. Meie parkimismajale pääsed ligi endiselt Narva maanteelt, nagu ka varem. Meie parkimismajas saad parkida mugavalt piletivabalt ehk mobiilselt.

Meie katuseparklas ootab elektrilisi autosid Eesti suurim elektriliste autode parkimis- ja laadimisala Viru Vooluring.

Veel parem, kui saad, siis tule jalutades, rattaga või tõukerattaga liigeldes. Vähem ummikuid, vähem vingugaase! Meie maja ümber ootab sind koguni 115 kergliiklusvahendi parkimis- ja laadimiskohta. Sinna hulka kuuluvad tavalised rattaparklad, Bikeep nutikad rattaparklad, elektriliste jalgrataste ning elektriliste tõukerataste laadimiskohad. Meie maja vahetus läheduses on veel 6 elektriliste tõukerataste parkimisala.

Kohtumiseni, me ootame sind!

Kõik uudised