Kõik uudised

Viru Keskus avas pidutsedes Ilusfääri ja tutvustas uusi moepoode

14.10.2022

Viru Keskuse enam kui aasta kestnud sisuline ja väline uuenemine on jõudnud edukalt uue vaheetapini. Eile avati pidulikult ja meeleoluka peoga keskuse neljandal korrusel laiuv Ilusfäär – mugavuste, hoolitsuste ja emotsioonide oaas urbanistlikus kiirustamises. Ilusfääri kuuluvad Confido kiir- ja esteetikakliinik, Niine Nahakliinik, NailSpa, Make Your ID ilusalong, MyFitness ja Padel Company, pakkudes unikaalset mugavusteenust linlasele, kes saab ühelt korruselt kätte nii esteetilise meditsiini, spordi kui ka iluteenused ja -hoolitsused.

Peale Ilusfääri loomise on keskuses toimunud suured muutused ja sinna on jõudnud mitmed uued rahvusvahelised moe- ja elustiilibrändid, nagu Under Armour, Timberland,  Pinko, Karl Lagerfeld,  Ballzy, Watch Wear, adidas Originals, Nike. Kõikide nende brändide kauplused on kas Eesti või Baltikumi ainukesed esinduspoed, mis vastab Viru Keskuse eesmärgile olla oma kliendi jaoks eristuv.

Eile, 13. oktoobri õhtul täitusid Viru Keskuse uued kauplused intrigeerivate tegevustega alates kahootist uhiuues Timberlandi kaupluses korvapallini Ballzy kaupluses kuni sensuaalse kasmiirikollektsiioni esitluseni Marc & Andre esinduskaupluses. Kuumust lisas Laura Valk vestlusõhtu naiste seksuaalsusest BonBon Lingerie buduaarilikus kaupluses.

Lähiajal on oodata veel häid uudiseid, kui keskuses avatakse Eesti ainus Jo Malone’i esindusbutiik.

Järk-järgult uuenevas Viru Keskuses on läbinud uuenduskuuri Sportland, BonBon Lingerie, Marc & Andre, Pro Optika, Instrumentarium, Kuldan ning seal asuvad Kaubamaja kolm maailma – Ilumaailm, Naistemaailm ja Toidumaailm. Täieliku uuenduse läbisid juba eelmisel aastal ka Apotheka ja maailma parimaks raamatupoeks valitud Rahva Raamat.

Veel avati juunis keskuse Tammsaare pargi poolses tiivas koostöös Eesti tuntuimate toidukangelastega loodud Viru Toidutänav, mille on üles leidnud juba tuhanded gurmaanid.

Viru Keskuse uuenemise viimases etapis, mis valmib 2023. aasta kevadel, saavad täiesti uue näo koos ägedate poekontseptsioonidega keskuse Hobujaama koridori esimene ja teine korrus. Just sealt sisenevad keskusesse külastajad Eesti kõige tihedama jalakäijaliiklusega ristmikult. Kirsiks tordil lisandub täiesti uus rahvusvaheline kaubamärk, mis rajab ainukese Baltikumi esinduskaupluse just Viru Keskusesse.

Viru Keskuse tegevjuhi Gertti Kogermanni sõnul on põhjust rõõmustada: “Äärmiselt hea meel on näha, et nii Viru Keskus kui ka meie rentnikud on muutumas just selliseks, millisena näeme jaekaubanduse tulevikku. Dünaamiline, emotsioone ja üllatusi pakkuv, samas ei unustata kiire eluga linnainimese mugavuse ootust – meie juures saab kõik aetud. Külastaja saab planeerida ühele külaskäigule ostlemise koos iluprotseduuridega ning lõpetuseks rõõmustada end gurmeeroogadega Viru Toidutänaval.”

Kes moodustavad  Viru Keskuse Ilusfääri?

Viru Keskuse Ilusfääris on ankurrentnik Eesti meditsiinikontsern Confido Healthcare Group, kes lõi 400 m²-le kaks kliinikut, kus on enam kui kümne vastuvõtu kabinetiga terviklik terviseteenuste ala. Peale õdede ja arstide vastuvõtu Confido kiirkliinikus pakutakse Viru Keskuse Confido Esteetikakliinikus Eesti turul uudseid ilu- ja esteetilise meditsiini teenuseid, nagu infusioonravi, plasmalifting, täitesüstid, happekoorimine ja lipolüüs. Esteetilise meditsiini teenuste kliendi teekond algab alati terviklikust keha- ja nahadiagnostikast, mille alusel pannakse koos spetsialistidega paika edasine hoolitsuste skeem.

Kui mitu kliinikut ja ilusalongi on töötanud juba terve suve, siis kõige värskema tulijana avab 17. oktoobril uksed Niine Nahakliinik, kes toob nahaprobleemide ennetamise ja ravi 12-aastase kogemuse nüüd ka Viru Keskusesse. Teame kõik, et nahaarstide järjekorrad on pikad ning arsti juurde pääseda on keeruline – uude Niine Nahakliinikusse on loodud sellised teenused, et kõik abivajajad saavad nahamurele võimalikult kiire ja mugava lahenduse. Niine Nahakliiniku töötajaskond koosneb meditsiinilise haridusega ekspertidest, kes on Eestis ja Euroopas tunnustatud nahaarstid ning onkoloogid. Ka esteetika valdkonnas saab kõige kvaliteetsemat ja turvalisemat teenust pakkuda meditsiinilise hariduse ning kogemusega personal. Niine kliiniku Viru Keskuse esinduses kontrollitakse sünnimärke, ravitakse lihtsamaid nahahaiguseid, nagu papilloomid ja soolatüükad, ning tehakse esteetilisi iluprotseduure.

Viru Keskuse Ilusfäärist leiab ka kvaliteetset terviklikku küünehooldust pakkuva NailSpa, meisterjuuksureid koondava juuksesalongi Make Your ID ja kaks spordiklubi. Viru Keskuses asub kesklinlaste armastatud spordiklubi MyFitness, kus on nüüdsest peale personaal- ja rühmatreeningute ka välitreeningute saal. Suvisel perioodil tegutseb Viru Keskuse katusel Padel Company.

Peokülalisi kostitas Pavlova ja Freixenet.

Fotod Ardo Kaljuvee ja Jelena Rudi

Kõik uudised