Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Valmimas on kesklinna suurima teenuste valikuga tervise-ja heaolukeskus

10.02.2022

Viru Keskuse uuenemise protsessi märgilise sammuna luuakse Eesti parimaid teenusepakkujaid koondav heaolu  ning  ilu- ja esteetilise meditsiini keskus, mis saab olema linlastele kergesti ligipääsetav ja mugav. Kokku on ühele korrusele koondatud mitmed kvaliteetsed teenused, võimaldamaks külastajale mugavat “kõik ühest kohast” teenust. 

Viru Keskuse tegevjuhi Gertti Kogermanni sõnul jälgib Viru Keskus kaasaegse kaubanduse mekna üha enam oma heaolule mõtlevate klientide soove. “Unikaalse heaolukeskuse kontseptsiooniga saame lisaks traditsioonilistele kaupadele ja teenustele täita inimeste kasvavaid vajadusi pöörata tähelepanu oma tervisele ja heaolule. See on koht, kus kiirelt, ühe visiidiga saavad kontrollitud tervisenäitajad ning turgutatud keha ja vaim, ” ütles Kogermann.

“Heaolukeskuse loomine on osa keskuse terviklikust kontseptsiooni uuendusest. Senisesti suurema tähelepanu saavadki just teenused ning oleme jaotanud keskuse loogilisemateks aladeks – alumised korrused jäävad igapäevakaupade ja moe ostlemiseks, kolmas korrus on loodud vaimu turgutamiseks, neljas korrus tervisele ja kehale, mida toetab ka spordiklubi kõige ülemistel korrustel,” kirjeldas Kogermann muutusi. “On suur rõõm, et partnerid on tulemas uute, unikaalsete teenustega  ja nende nägemus ühtib meie omaga. Praeguse seisuga on vakantne veel vaid viimane väike rendipind ,” lisas ta.

Loodavas heaolukeskuses hakkavad oma teenuseid pakkuma sellised tuntud ettevõtted nagu Confido meditsiinikeskus, juuksuriteenustele keskenduv MakeYourID, nahaprobleeme lahendav Niine Nahakliinik, küünesalong NailSpa ja spordiklubi MyFitness, kes kõik loovad spetsiaalselt selle keskuse jaoks ka unikaalseid teenuseid.

Eesti meditsiinikontsern Confido Healthcare Group avab Viru Keskuse uues heaolukeskuses ankurrentnikuna oma suurima, 400m2 laiuva kümne kabinetiga kliiniku. Lisaks õdede ja arstide vastuvõtule hakatakse Viru Keskuse Confido esteetikakliinikus pakkuma Eesti turul uudseid ilu- ja esteetilise meditsiini teenuseid. “Toome uude kliinikusse teiste hulgas miimiliste kortsude ravi, näojoonte modelleerimise täitesüstidega, põletikuvastase naharavi, nahka pinguldavad protseduurid, erinevad kehaprotseduurid ja olulise suunana iluravi protseduuridest tekkinud tüsistuste ravi,” ütles Confido kiirkliinikute arendusjuht Oksana Jalakas viidates, et Confidol on välja töötatud eraldi nahka ning keha noorendavate ja pinguldavate teenuste ulatuslik raviprotokoll.

Oksana Jalakas on veendunud, et Viru Keskuses Confido kliiniku avamine on ainuõige samm. “Inimesed hindavad ja hoiavad oma tervist üha rohkem ja seda näeme ka oma kiirkliinikutes, mis on väga hästi vastu võetud. Nii on praegu ka õige hetk tuua Eesti tipparstide toel lai valik Confido terviseteenuseid Tallinna südames asuva kaubanduskeskuse külalisteni,” ütles Jalakas ning rõhutas, et kiirkliinikutest saavad patsiendid sealt abi  varasest hommikust hilise õhtuni ja ka nädalavahetusel.

Niine Nahakliiniku tegevjuht Raul Niin leiab, et Viru Keskus sobib perfektselt asukohtaks enam kui 12-aastase kogemusega nahakliiniku uueks filiaaliks. „Viru Keskuse tugev bränd, südalinna parim asukoht ja värske lähenemine ilu ja heaolu teenuste koondamiseks ühele tasapinnale sobisid meile ideaalselt,“ avaldas Niin „Praktika on näidanud, et esteetika valdkonnas saab kõige kvaliteetsemat ja turvalist teenust pakkuda meditsiinilise hariduse-kogemusega personal ja kliinik. Seetõttu avame Viru Keskuses kliiniku, mille fookus on esteetilistel teenustel,“ selgitas Niine kliiniku esindaja. Ta tõi esile, et Viru Keskuse esinduses hakkab Niine kliinik teostama nii üksikute sünnimärkide kiirkontrolli kui ka lihtsamate nahahaiguste nagu papilloomide, soolatüügaste jms ravi, kuid ka esteetilisi iluprotseduure, sh laserravi, laserepilatsioone jms.

Tervise – ja heaolu keskus Viru Keskuse neljandal korrusel on plaanis avada juba sel kevadel.

Kõik uudised