Viru Keskus Logo
Kõik uudised

Uue aasta lubadusi aitab täita uuenenud MyFitness

5.01.2024

Uusaastalubadused ootavad? Viru Keskuse täielikult uuenenud MyFitnessi spordiklubis saab proovida Meghan Markle’i lemmiktrenni.

Eestlaste seas on aina populaarsem reformer pilatese trenn, kuhu pääsemiseks tasub koht nädalaid ette broneerida. Suure huvi tõttu avati hiljuti Fusion Pilatese stuudio ka Viru Keskuse uuenenud MyFitnessis, et huvilistel oleks võimalik kiiremini trenni pääseda

Eesti inimesed pööravad oma tervisele ja välimusele aina rohkem tähelepanu, kinnitavad MyFitnessi ja Viru Keskuse Ilusfääri külastusandmed. Uute trendide seas on näiteks suurenenud huvi rühmatrennide vastu, noorte aktiivne treenimine ning iluprotseduuride populaarsuse kasv. “2022. aastal Viru Keskuses avatud tervise- ja ilukorrus Ilusfäär pakub korraga nii esteetilise meditsiini, spordi- kui ka iluteenuseid ja -hoolitsusi. Näeme, et kliendid hindavad mugavust – võimalus külastada erinevaid terviseteenuseid samas kohas ja seda koos poodlemisega on väga hästi vastu võetud ja meie külastajate numbrid on kenas kasvus,” ütles Viru Keskuse turundusjuht Kristel Sooaru.

Mitmed Ilusfääri külastajad leiavad tänu mugavale asukohale tee ka MyFitnessisse, kus saab osa võtta Fusion Pilatesest, mis põhineb Meghan Markle’i lemmiktrennil Reformer Pilatesel. “Tegemist on rühmatreeninguga, kus pilatese harjutusi tehakse reformeril ehk spetsiaalsel masinal. Madala pulsisagedusega trennis tehakse harjutusi, mis kombineerivad parimaid pilatese ja fitnessi harjutusi, mis lubavad läbi töötada ka kõige sügavamaid lihaseid,” sõnas MyFitnessi turundusjuht Marika Mäsak. Kui varem sai Fusion Pilatese trenni teha vaid MyFitness Kristiines, siis suure nõudluse tõttu otsustas MyFitness laiendada teenust ka Viru Keskusesse.

Uuenenud MyFitnessi klubis on arvestatud külastajate mitmekesisuse ja eelistustega ning rõhku on pandud uuele tehnoloogiale ja jätkusuutlikkusele. Õuetreeningute fännide rõõmuks on suveperioodil avatud väliala ning cardio-treeningu sõpru tervitavad uued masinad.

“Peamine tunnusjoon, mis räägib sellest, et sport on jõudnud uue populaarsuse tasemele on see, et ka jõuludel ja aastavahetuse paiku olid osad trennid klubides täiesti täis. Kindlasti näitab see tallinlaste moetrendi spordi osas, aga ka tervisekäitumise ja spordi kasvanud populaarsust. Uue aasta alguses käib spordiklubides eriti palju inimesi, sest paljud on andnud uusaastalubaduse oma tervis rohkem fookusesse võtta,” lisas Mäsak.

Lisaks MyFitnessile leiab Viru Keskuse Ilusfäärist Confido esteetika- ja kiirkliiniku, Niine Nahakliiniku, hambakliiniku Dental 360 ning ilusalongid Make Your ID ja NailSpa. Nii on terve korrus tervele kehale pühendatud. Suvisel perioodil tegutseb Viru Keskuse katusel Padel Company.

Fotod MyFitness ja Kalev Lilleorg

Kõik uudised