Kõik uudised

The Body Shop tähistas Eestis 20. tegutsemisaastat

10.11.2023

2003. aastal Eestis oma esimese poe avanud ikooniline eetilise ilu bränd The Body Shop tähistas eile meeleoluka peoga Viru Keskuse kaupluses oma 20. sünnipäeva. Eetilise ilu eeskõnelejal The Body Shop’il on tänaseks Eestis kokku kuus klientide poolt armastatud, erinäolist kauplust ja e-pood. Sünnipäeva pidustused toimusid koos klientidega Viru Keskuse aatriumis, kus Andreas Melts esitas TheBodyShopi sünnipäevaks loodud laulu ning külalisi kostitati üllatuste ning maitsva tordiga. Just Viru Keskuses asuv brändi esinduspood on aga üks väheseid 700 maailma eri paigus asuvatest The Body Shop poodidest, mis pakub pakendivabalt toodete testimist ja ostmist.

Margot Kihulane, The Body Shop Eesti piirkonnajuht: „Meil on ääretult hea meel tähistada 20. aastat The Body Shopi Eesti turul. See teekond on olnud imeline ja oleme väga tänulikud oma klientidele, kes on toetanud meie brändi missiooni muuta maailm paremaks kohaks läbi eetiliste ja kestlike praktikate ja toodete. Just meie kliendid on tõelised maailmamuutjad.  Eesti inimene on uudsele avatud ning tänu sellele saame Eestis testida ja pakkuda jätkusuutlikumaid lahendusi ja kontseptsioone. Näiteks Viru Keskuses asuv pakendi taastäitmise jaam on saanud klientide poolt väga sooja vastuvõtu ning suure huvi tõttu laiendame sama kontseptsiooni juba lähiajal veel kahte poodi. The Body Shop brändiga me aitame kaasa jätkusuutlikule kaubandusele ning proovime muuta maailma paremaks.“

„Koos oma Eesti klientidega toetame loomakaitseorganisatsiooni Nähtamatud Loomad, eelnevatel aastatel oleme aidanud Salu Kooli ning erivajadustega lapsi nende mänguväljaku ehitamisel, Pesaleidja kiisusid ja toonud Eesti Noorteühenduste Liiduga rohkem noori poliitikasse. Kiidan Eesti tarbijaid eesrindliku ja vastutustundliku tarbimise eest ning usun, et nii hoolivas ühiskonnas oleme leidnud oma niši,“ lisas Margot Kihulane. 

The Body Shopi lugu sai alguse 1976. aastal Inglismaal Brightonis, kus asutaja Dame Anita Roddick alustas 25 käsitsi segatud loodusest inspireeritud tootega oma pisikeses poekeses. The Body Shop keskendub looduses leiduvate teadmiste ja rikkuste eetiliselt tarbijateni toomiseni. Kõik tõhusad looduslikud koostisosad kasvatatakse ja hangitakse vastutustundlikult ja jätkusuutlikult.Esimene pood Eesti turul avati 2003. aastal Tallinnas ja seda saatis kohene edu ning täna on The Body Shopil Eesti turul 6 kauplust ja e-pood ning selle populaarseimateks toodeteks üle Eesti on rikkalik shea kehavõi ja klaaristav teepuu hooldusõli. 

 

Kõik uudised