Kõik uudised

Tasuta loomingupäev: Viru Keskuses esinevad tuntud ehtedisainerid, Tanel Padar ja ALIKA

5.02.2024

Neljapäeval, 8. veebruaril  teeb Goldtime veerandsaja tegutsemisaasta täitumise puhul kummarduse kaunile loomingule. Tasuta loomingupäeval avatakse Eesti ehtedisainerite töö telgitaguseid, uuritakse, millised trendid valitsevad teemandimaailmas, ning avatakse Šveitsi kellameistrite kvaliteedi tagamaid. Erakordseid muusikaelamusi pakuvad ALIKA ja Tanel Padar. Programm algab 14.00 Viru Keskuse aatriumis. 

Vestluspaneelides tutvustatakse Eesti ehtedisaini telgitaguseid, juveelide ja kellade rikkalikku maailma ning kummutatakse enim levinud müüte. Katmaks faktide ja kogemuste täielikku spektrumit, jagavad oma teadmisi valdkonna hinnatud eksperdid kui ka entusiastid. Päeva juhib alati elegantne Eda-Ines Etti

Tasuta loomingupäeva ellutooja ja Goldtime’i looja Indrek Peterson soovib anda tagasi inimestele, kes on kujundanud ettevõtte käekäiku: “Goldtime’i on kannustab soov inspireerida ja täita inimeste unistusi. Meie veerandsaja tegutsemisaasta eduvõtmeks ongi olnud inimesed, kes on valinud meid oma ehtepartneriks või hoopis panustanud oma töö või loominguga meie eduloosse. Need on inimesed, keda soovime tänada ja kellele soovime tänutäheks kinkida inspiratsioonilaengut ning kauneid elamusi. Seetõttu oli see ainuõige valik tähistada ettevõtte 25. tegutsemisaastat koos oma klientide ja partneritega, pakkudes neile tasuta loomingupäeva, mis serveerib elamusi nii vaimule kui ka ilu- ja kuulmismeelele. Kõik huvilised on oodatud.”

Nii on võimalik saada osa Eesti ehtedisaini paneelist, kus räägitakse kodumaise loomingu fenomenist, selle tänasest turuolukorrast, edukuse valemist ning sellest, mida eestlased tegelikult armastavad kanda. Mõtteid vahetavad eksperdid nagu Goldtime’i turundusjuht Kaisa Mõru, ebatraditsioonilise käekirjaga ehtedisainer Sigrid Kuusk, mänguliste mustri- ja värvimängude ja mitmekülgse disainerina tuntud Tanel Veenre ning armastatud rõivadisainer Tiina Talumees, kes andis koos Goldtime’ga välja elegantse ehtekollektsiooni “Must valges”. 

Samuti avatakse vääriskivide hüpnotiseeriv ehtelaegas ning uuritakse, kas teemandid on jätkuvalt luksuse sünonüümiks? Diskussioone peavad Goldtime’i juveelehete ekspert ja ostujuht Aveli Kippari, gemmoloog ja omanimelise luksusbrändi Karine Parras looja Karin Parras, ajakirja Säde peatoimetaja ning sagedane punaste vaipade külaline Kristi Pärn-Valdoja ja Kaubamaja brändi- ja kommunikatsioonijuht ja teemantide austaja Hanna Loodmaa-Saarmann.

Šveitsi kellameistrite maailmakuulsat kvaliteeti, valdkonna põhitõdesid ning eestlaste eelistusi avavad Goldtime’i looja Indrek Peterson, kommunikatsiooniekspert ja kvaliteetkellade entusiast Ivo Kallasmaa, Šveitsi kellade ekspert Rassel Illak ning ajakirjanik ja kella entusiast Tõnu Korrol

Elamusi loovad Eesti muusikaareeni eredad tähed – ALIKA ja Tanel Padar. Eelmisel nädalal Eesti Muusikaauhinnad 2024 galal lausa viis auhinda koju viinud ALIKA esitab akustilises võtmes oma uusimat loomingut albumilt “ALIKA”. Tanel Padar võlub südameid astudes üles akustilise kavaga ning esitades parimaid palasid oma repertuaarist läbi aastate. 

Tasuta loomingupäeva raames saab Viru Keskuse Goldtime’i kaupluses näha oma silmaga, kuidas saab vormi tõeline maapõue ime ehk kohapeal lihvitakse vääriskive. Rahvusvaheliselt kõrgeid auhindu oma perfektsete lihvide eest pälvinud Estonian Gem Factory asutaja Sander Priks tutvustab Goldtime’i külastajatele vääriskivide rikkalikku assortiid ning annab nõu, kuidas nende eest kõige paremini hoolt kanda.

Saa osa Goldtime’i tasuta loomingupäevast ja naudi vaimutoitu 8. veebruaril alates kella 14.00st Viru Keskuse aatriumis. 

Tutvu tasuta loomingupäeva täpse programmiga Facebookis

 

Kõik uudised