Kõik uudised

Tallinn Music Week linnalava kontserdid ja tänavagurmee Viru Keskuse terrassil

27.08.2020

Alates 2009. aastast Tallinnas toimuv muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week (TMW) täidab ka sel aastal meie pealinna uute helide ja homsete mõtetega. Viru Keskus on aastaid toetanud erinevaid Eesti kultuurisündmusi, olles ka TWM toetajaks juba aastast 2013.

Ja nii toimub  taas 27. – 30. augustil Tallinnas uue muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week ning  koostöös Viru Keskusega tuuakse tasuta linnalava kontserdid ka keskuse Tammsaare poolsele terrassile.

TMW Linnalava programm saabki alguse neljapäeval 27.08 kl 16.00 Viru Keskuse Tammsaare pargi poolsel terrassil folk-elektroonika duo Puuluup kontserdiga ja jätkub kl 17.00 Läti indierock bändi Carnival Youth etteastetega. Reedel jätkavad TMW programmi linnalaval  kl 16.00 Eesti r’n’b kuumim tegija, tulevikulootus YASMIN, millele järgneb kl 16.45 sametise häälega Annett` etteaste. Laupäevast meeleolu loovad ja  programmi lõpetavad noored tõusvad tähed Eestist ja Soomest, kl 16.00 technomuusikat pakkuv Ariadne ning kl 17.00 soul ja funkimuusikat tegev Tomi Saario,

Maitseelamusi pakuvad neljapäevast pühapäevani mitmed tänavagurmee esindajad, nagu La Muu jäätisebaar, Roberts Coffee Gelato factory baar, ROOTS kohvibaar ning Eesti parim kokteilibaar KAIF. Tõsisema kõhutäie eest hoolitsevad Uulits Tänavagurmee ja VeganPlus Cloud Kitchen, kus saab maitsta nii klassikalist gurmeeburgerit, kui ka taimseid versioone.

Lisaks rahvusvahelise artistivalikuga muusikafestivalile toimub TMW raames muusika- ja loovtööstuse konverents, mainitud tasuta linnalava kontserdid, avalike vestluste sari ja ettevõtmised avalikus linnaruumis.

Kõik uudised