Kõik uudised

Suve avapidu tulikuumal katuseterrassil

8.06.2019

Viru Keskuse katuseterrassil asuvas meelelahutuspargis PARK’la tähistati neljapäeval, 6. juunil suve algust meeleoluka üritusega. Daniel Levi Viinalassi juhtimisel toimunud üritusel sai nautida särtsakat moeetendust, sportlikku meelelahutust, maitsvaid suupisteid ning meeleolukat muusikat.

Suvistest moevooludest jõudis publiku ette muusiku ja stilisti Johanna Eenma nägemus, mille kohaselt võiks alanud suvel eelistada kihte, värve ja ka musta tooni. Seda kõike selleks, et Eestimaa vallatuteks suveilmadeks igakülgselt valmis olla. Lisaks sai nautida endise gurmeerestorani peakoka ning nüüdse burgerikohviku juhi Mart Klaasi käte all valminud hõrke miniburgereid, NoBananase lokkavat marjavalikut ja palju muudki!

Tõeliselt hasarti tekitasid PARK’la erinevad sportlikud atraktsioonid ning sõbralikus meeleolus möödunud duelle peeti nii korvpalli täpsusviskamises, jalgpalli märklauale löömises, pesapalli tabamises kui ka muudel lõbusatel aladel. Seda kõike Bombossa Brothers’i muusikavaliku saatel.

Vaata mahukat fotogaleriid siit: https://bit.ly/2wBASqa

Meelelahutuskeskus PARK’la on Viru Keskuse 4. korruse katusealal avatud T-N 11-23, R-L 11-01 ja P 11-23 ning jääb avatuks sügiseni. PARK’lasse pääseb Rahva Raamatu neljanda korruse, Estonia puiestee tänava äärse trepikoja või Viru Keskuse autoparkla kaudu.

Kõik uudised