Kõik uudised

Sissi Nylia Benita: Mulle meeldib end tunda seksikana, naiselikuna – nii nagu ma olen tegelikult loodud

13.06.2022

Kus peitub sinu unikaalsus?

Ma olen terve elu olnud arvamusel, et ma olen teistsugune. Eriti noorena ei olnud “ilus” see sõna, millega ma ennast kunagi kirjeldasin. Nüüd hiljuti on see üldse minu sõnade arsenali jõudnud – läbi iseendaga töö tegemise aastate jooksul. Ma olen avastanud, et sõna “teistsugune”, mida ma alati vaatasin negatiivselt, see ongi minu ilu. Ma olen aastatega hakanud armastama ka oma nahatooni ja seda, et ma olen pruuni nahaga. Mulle meeldib seda näidata, mitte peita. On muidugi päevi, kus teadmine, et ma olen ilus, tahab minust absoluutselt mööda minna. Kuid olen avastanud, et mul on õigus otsustada, et ma olen ilus.

 

Mis paneb sind enesekindlalt tundma?
Kõige paremini tunnen end tantsides ja üleüldse siis, kui saan laval olla, laulda ja esineda. Ma armastan tantsimist – tunnen end jumalannana. See on minu eneseväljendus. Tantsimine paneb mind tundma naiselikult ja minu jaoks on väga oluline teema, kuidas olla naine maailmas, mis on tihtipeale maskuliinne. Mulle meeldib end tunda seksikana, naiselikuna – nii nagu ma olen tegelikult loodud. Minu tantsimises on sensuaalsus väga tähtis. Seksuaalsus ja sensuaalsus on midagi, mida võib olla sildistatakse, õpetatakse alla pärssima. Naisel on sensuaalsus aga väga tähtis – see on osa meie olemusest ja loomingust.

 

Kuidas sa igapäevaselt enda eest hoolitsed? 

Igapäevaselt, kui ma laval olla ei saa, siis ma venitan, teen oma näoprotseduure. Kuna mul muidu väga suuri iluharjumusi ei ole, siis just venitamine ning massaaž näole, kehale ja elunditele on need, mida ma teen.  Ja muidugi mu lokid – mulle meeldib oma lokke meeletult välja tuua. Lokkidega tunnen ennast hästi ilusana ja taas naiselikuna. Noorena ma isegi katsin neid ja hoidsin patsis. Ma kartsin meeletult eristuda, särada ja maailmas ruumi võtta. Aasta aega tagasi ma avastasin juuksuri, kes oskab afrojuustega tegeleda, ja ta ütles, et tule minu juurde. Tema justkui aitas mul taasavastada oma lokid. Selle aasta alguses ma otsustasin kõik oma juuksed maha lõigata, sest see oli midagi, mida ma olin väga ammu teha tahtnud. Naised, usaldage oma sisetunnet, kui te tõesti tahate midagi väga teha oma välimusega. 

 

Millised on need iluteenused, mida sa regulaarselt kasutad? 

Ma käin rullmassaažis. Selle abil saan ma lümfisüsteemi tööle ja see lõdvestab lihaseid. See paneb mind hästi tundma. Juuksuri juures käin ma siis, kui väga vaja on. Nüüd paar korda olen käinud nöohoolduses, kuid ma kaifin selle ise tegemist väga. Olen läbinud erinevaid kursuseid ja õppisin näiteks, kuidas nägu puhastada ja teha näohooldust nii, et ma ei kahjusta oma nahka. Iseenda eest hoolitsemine on minu jaoks nagu rituaal, see maandab. Ma istun maha ja võtan selle aja iseendale.

 

Viru Keskus avas värskelt tervet neljandat korrust täitva uue ilu-, tervise  ja heaolu korruse ILUSFÄÄR, kus külastajad saavad võtta aja maha keset kiiret linnamelu ja keskenduda iseenda eest hoolitsemisele. ILUSFÄÄRI korrusel pakuvad teenuseid tervele kehale Confido kiirkliinik ja Confido Esteetikakliinik, nahamurede lahendamisele keskenduv Niine Nahakliinik ning küünesalong NailSpa, juuksurisalong MAKE YOUR ID ja spordiklubi MyFitness. Suvel hakkab sportlikku meelelahutust pakkuma Viru Keskuse IV korruse parklas Padel Company 3 padeli väljakuga.  Klientidele on kõige mugavam juurdepääs autoga, parkides parkimismaja IV korrusele või keskuse poolt läbi erinevate juurdepääsude. Vaata rohkem www.virukeskus.com

 

Kõik uudised